10 pierādījumi, ka sekss ir sports

10 pierādījumi, ka sekss ir sports

Ja jūsu dzīvē ir tā sanācis, ka sportam neatliek laika, no rīta neskrienat, nepeldaties baseinā un nevingrojat trenažieru zālē, kā arī neiekarojiet kalna virsotni, lai pēc tam ar slēpēm ātri ar ekstrēmu nolaisties lejup, tad nesatraucieties.

Nav tik slikti, kā Jūs domājiet, jo seks līdzvērtīgi konkurē ar sporta aktivitātēm.

 

1. Liek novērsties no ikdienas
Kāpēc mums patīk sports? Piedalīties sacensībās, skatīties tās televīzijas tiešraidēs? Nu, bet protams tās ir asās sajūtas, adrenalīns, kā arī atlēgšanās no ikdienas ritums. To visu spēj dot mums arī sekss.

2.Dedzinām kalorijas
Ne tikai trenažieru zāle un noskrietie kilometri palīdz nosviest lieko svaru. Ar liekajām, vispārībā ar tā tām lieliski cīnās arī sekss. Piemēram, skrienot uz skrienamā celiņa 30 minūtes sadeg 300 kilokalorijas. Seksa laikā vidēji 360 kilokalorijas, ja tas ilgst tikai 5 minūtes!

Interesanti Fakti: orgasma laikā cilvēks iztērē aptuveni 112 kilokaloriju, simulējot, tēlojot to ~ 316!

3.Trenējam muskuļus
Pozu var mainīt ne tikai lai sniegtu un saņemtu maksimāli lielāko baudu, bet arī, lai trenētu atsevišķu muskuļu grupu. Izvēlēties un apgūt jaunās un sarežģītās pozas palīdzēs Jums senā mācību grāmata: “Kamasutra”.

4.Trenējam izturību
Lai paspēt uz tramvaju noskrējāt tikai 20 metrus un esat aizelsies? Risinājums: biežāk jānodarbojas ar seksu.  Ilglaicīga, daudzkārtīga vienveidīgas kustības atkārtošana (it īpaši neērtā pozā) lieliski palīdzēs trenēt Jūsu izturību.

5.Rada sportisko interesi
Sports tā ir tieksme pēc uzvaras. Uzvarētājs saņem medaļas, kausus, balvas u.t.t.. Bet kāda galvenā balva ir seksā, protams orgasms un lai to sasniegtu ir jāpiepūlas. Pirmkārt, jāatrod partneris, jāieinteresē viņu, jāuzvar konkurenti, jāpierāda sevi un tad var pāriet pie galvenā. Kā arī gultā notiek cīņa par orgasmu. Jau starp sievieti un vīrieti – kam vairāk, kam ātrāk, kā tikt pie tā kopā u.t.t..

6.Paceļ garastāvokli
Zinātnieki jau sen ir noskaidrojuši, ka nodarbojoties ar sportu organismā izstrādājas endorfīni – laimes hormoni. Bet tie arī ziņo par intīmo tuvību un izstrādājas 4 reizes vairāk! Piedevām lielākā daļa tieši orgasma laikā.

7.Nostiprinās un uzlabojas veselība
Sekss palīdz ne tikai nomest lieku svaru un uzaudzēt muskuļus. Izrādās, sekss uzlabo imunitāti. Pozitīvu ietekmi atstāj uz sirdi un asinsvadu sistēmu un urīnizvades ceļiem. Arī uzlabo maņu orgānu darbību.
Piedevām, iepriekšminētais hormons ir kā pretsāpju līdzeklis, palīdzēs tik ar galvas sāpēm labāk nekā pretsāpju zāles (kā arī organismam mazāku kaiti izdarīs).

8.Sacensības
Visiem patīk skatīties sacensības. Kam futbolu, kam daiļslidošanu. Izrādās arī sacensības seksā! Pasaulē pastāv Pasaules Čempionāts Eroticon, kurā notiek sacensības tādās kategorijās kā ‘Striptīzs’, ‘Labākā mīlniece’, ‘Lesbo’, Sado-Mazo’, ut.t.. Katru gadu tas notiek Varšavā, neskatoties uz liegumiem un draudiem no valsts puses visus ieslēgt aiz restes.

9.Mēdz būt arī traumas
Kā sportā, tā arī seksā ļaudis pārlieku aizraujas, un sanāk sastiepumi, izmežgījumi. Tā pat arī zilumi, skrāpējumi un ievainojumi. No tā neviens nav pasargāts, bet neviens no tā nav atteicies ne no sporta, ne no seksa 🙂

Interesanti Fakti: Amerikā kā parasti tam ir statistika – vairāk nekā 10 000 amerikāņu gadā iegūst seksa traumas, mēģinot kādu jaunu un ekstrēmu pozu.

10.Apvieno
Sports apvieno. Kā ir ar seksu? Viņš apvieno cilvēkus pēc dzimuma, pēc orientācijas un satuvina. Tāpēc jāņem no tā visu to labāko, kā arī no pašas dzīves.

Article Tags:
·
Article Categories:
Bez tēmas · Interesanti fakti · Seksa tehnika

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Uzmanību!

Informējam, ka MilasAbece.lv portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

 

Pieņemt un turpināt