9 iemesli lai nodarbotos ar seksu

9 iemesli lai nodarbotos ar seksu

Ja Jums ir mīļotais vai mīļotā, tad Jums ļoti labi zināms, ka sekss ir labu attiecību pamats. Baudot seksu sniedzat baudu gan partnerim, gan sev, kā arī uzlabojiet savu veselības stāvokli.

1.Sekss uzlabo sirds un asinsvadu darbību vīriešiem un paaugstina pašvērtējumu. Sākot ar uzbudinājumu līdz ejakulācijai – vīrieša sirds sāk pastiprināti strādāt. Pēc Britu zinātnieku pētījumiem un analīzēm atklājās – vīrieši kuri regulāri nodarbojas ar seksu mazāk cieš no sirds mazspējas un insulta (aptuveni par 50% retāk).

2.Sekss Ir ļoti labs ierocis ar kuru cīnīties ar lieko svaru. Pusstundas kaislīgas mīlēšanās un esat 200 kalorijas sadedzinājuši.

3.Problēmas ar miegu? Tad ziniet sekss – vislabākās zāles pret bezmiegu. Seksa laikā organismā notiek pastiprināti izstrādājas endorfīni kuri atbild par laimes un  miera sajūtu. Kā arī, pēc kaislīgas mīlēšanās būsiet noguruši, kas arī stimulēs Jūs uz miegu.

4.Sekss uzlabo imunitāti. Pēc ASV Universitāšu pētnieku pētījumiem secināts, tie kuri regulāri nodarbojas ar seksu (1-2 reizēm nedēļā) imūnās sistēma sāka strādāt par 30% efektīvāk.

5. Sekss palīdz cīnīties ar sāpēm. Orgasma laikā cilvēka organisms pastiprināti izdala oksitocīnu un endorfīnu, kuri ne sliktāk slāpē sāpes, kā pretsāpju zāles.

6. Regulārs sekss samazina iespēju saslimt ar prostata vēzi vīriešiem.

7.Savukārt sievietēm, kuras regulāri nodarbojas ar seksu normalizējas un noregulējas mēnešreizes.

8. Sekss ir arī labs pretlīdzeklis pret stresu, depresiju un nomierina nervus.

9.Vēlaties ilgstošāk saglabāt savu jaunību un skaistumu? Pāri, kuri paliek seksuāli aktīvi līdz vecumdienām ir daudz enerģiskāki, dzīvespriecīgāki un izskatās daudz jaunāki nekā citi viņu gadu gājuma cilvēki.

Article Categories:
Sekss un veselība

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Uzmanību!

Informējam, ka MilasAbece.lv portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

 

Pieņemt un turpināt