Jautājumi par seksu

Jautājumi par seksu

Sastopoties ar problēmāmf intīmajā dzīvē, mēs mēģinām atrast atbildes pie draudzenēm vai medicīnas enciklopēdijās. Tomēr, dažkārt ir vērts ieklausīties speciālistu padomos.

1. viņa prombūtnē
kopš ir atklāts sievietes orgasms, dāmas, mazliet papriecājušās, sāka izrādīt savas kaprīzes. Klitorālā orgasma viņām vairs nepietiek, bet izjust vaginālo visām neizdodas, kas arī izsauc ne mazums pārdzīvojumu. Dažas sievietes jau sākotnēji nav spējīgas just vaginālo orgasmu. Ir vērts pieminēt, ka no fizioloģijas un veselības viedokļa klitorālais un vaginālais orgasmi ir vienlīdzīgi. Tādēļ ārsti šo problēmu mēģina risināt divējādi – izraisa papildus erogēno zonu jūtīgumu, kā arī analizē un koriģē partneru attiecības. Kā zināms, tuvākās attiecībās sasniegt vaginālo orgasmu ir vieglāk.

2. ātrāk – lēnāk
pārāk īss un sasteigts sekss parasti atstāj neapmierinātības sajūtu, bet arī četrdesmit minūšu maratons nogurdina, gaidot lielo finālu.
Ja vīrietim sēklas noplūde notiek pārāk ātri, iesaka biežāk nodarboties ar seksu. Ja tas nelīdz, lietojiet prezervatīvus vai smēres. Ir gadījumi, kad šai problēmai ir medicīnisks raksturs – to var konstatēt tikai ārsts, kā arī noteikt ārstēšanu. Ja nenotiek ejakulācija, tam var būt vairāki iemesli, sākot no problēmām attiecībās un partneres pievilcības zudums, līdz pat veselības problēmām. Pirms sākat nodarboties ar ārstēšanu, noskaidrojiet iemeslu – to visu jums palīdzēs veikt seksologs. Kas attiecas uz vispārpieņemtām normām, vīrietis ar labu veselību un vēlamu partneri, iekļaujas divās minūtēs un divās sekundēs, protams, ja vien mērķis nav baudas paildzināšana.

3. sadzīve salauza
visiem ir zināms, ka kaisle attiecībās ar laiku izzūd, un pat pilnvērtīgās attiecībās, sekss nonāk otrajā, trešajā un pat ceturtajā plānā.
Patstāvīgās attiecībās temperamenta kritums ir bioloģisks rezultāts. Daba ļauj izjust kaisli maksimums trīs gadus, ar mērķi radīt bērnus. Tālākais jau ir atkarīgs no partneriem, kā sadala savas prioritātes un velta laiku viens otram. Neatlieciet uzmanību, rūpes un glāstus uz vēlāku laiku.

4. pirmā reize
Šodien, kad par seksu runā visi un visur, vēlīna nevainība tiek uztverta bez maz vai kā pataloģija – ja meitenei līdz 30 gadiem nav bijuši partneri, tas šķiet kaut kas neiespējams. Bieži vien bailes aizbaidīt partneri ar savu nevainību, traucē izveidot attiecības. Ja jums jau ir tuvas un nopietnas attiecības, tad šāda ziņa tās neietekmēs. Ja jūsu attiecības ir tikai sākuma stadijā, labāk šo jautājumu neapspriest.

5. nav tava darīšana
neskatoties uz vīriešu žurnālu padomiem, daži vīrieši kunilingu joprojām uzskata par sevis necienīgu nodarbi, pie tam orālo seksu no partneres puses uzņem visnotaļ pozitīvi.
Šādā situācijā, maksimālu uzmanību veltiet estētiskajai pusei – jauna intīmā frizūra, sekss uzreiz pēc dušas – tas viss var mainīt vīrieša attieksmi. Ja tomēr tas neiedarbojas, tad veiciet profilaktiskos pasākumus! Šeit iet runa par egoismu no vīrieša puses, vai arī par šaubām. Ja spēsiet viņu pārliecināt, ka tā ir māksla un laba mīlnieka rādītājs, nevis pazemojums, tad iespējas ledus sakustēsies.

6. kā māte un sieviete
Bērna dzimšana ir lielisks periods katras sievietes dzīvē, taču rūpes par mazuli, atņems visu laiku un spēku rūpēm par vīru. Apmēram gadu pēc bērna dzimšanas, seksualitātes mazināšanās ir fizioloģiska. Daba gluži vai pārslēdz sievieti uz pēcnācējiem. Ja vīrieša temperaments šajā periodā ir krietni augstāks, iesaistiet viņu rūpēs par bērnu, arī naktī – un jūsu temperamenti ātri vien izlīdzināsies.

 

Izmantotie resursi:managimene.lv

Article Tags:
·
Article Categories:
Par seksu · Sekss un veselība

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Uzmanību!

Informējam, ka MilasAbece.lv portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

 

Pieņemt un turpināt