Kāpēc sievietes stenē seksa laikā!?

Kāpēc sievietes stenē seksa laikā!?

Visi jau zina, ka tieši sievietes seksa laikā  izdala vairāk skaņas nekā vīrieši. Bet kāpēc tā? Izrādās, lai paātrinātu vīriešu orgasmu! Zinātnieki no Centrālās Lankašīras, kura atrodas Prestonā, paziņoja pētījumu rezultātus, kas cieši saistīti ar skaņām kuras rada sievietes un  vīrieši.
Tikai veikta aptauja, kuras laikā piedalījās vairāk nekā simts sieviešu. Tās laikā sievietes, vidēji 22.gadu vecumā, aizpildīja anketas, kurās atbildēja uz jautājumiem kas cieši saistīta ar viņas intīmo dzīvi: kā viņas sasniedz orgasmu, kad sāk stenēt u.t.t..
Aptaujas rezultāti parādīja, ka vairākums sievietes sāk stenēt, lai viņas partneris izbaudītu lielāku un spēcīgāku orgasmu.  Secinām, ka sievietes izdala skaņas, lai manipulētu ar vīrieti un paātrināt galvenā brīža tuvošanos.

 

Kā tur īsti ir, spriežam paši. Bet ieteiktu kādu reizi sievietēm notestēt savu partneri, vai tiešām tā ir! Un ja ir, kādas iespējas Jums paveras ? 😉

Article Tags:
·

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Uzmanību!

Informējam, ka MilasAbece.lv portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

 

Pieņemt un turpināt