Ko darīt, ja sekss pamazām paliek garlaicīgs !?

Ko darīt, ja sekss pamazām paliek garlaicīgs !?

Laba seksa raksturīgas iezīmes ir pārmaiņas. Dziestošās attiecībās vai arī tad, ja mūsu ķermenis saka seksam „nē”, jauninājumi palīdz tikai īslaicīgi, bet stabilās un laimīgās attiecībās jauninājuma ieviešana ir kā papildu garšviela ēdienam.

Vispirms jāskatās, ko vajadzētu mainīt. Priekpilna nopūta, ieņemot iemīļoto pozu, nozīmē, ka to vajadzētu paturēt „repertuārā”; mazliet citādas elsas varētu nozīmēt to, ka šis „repertuārs” būtu jāpaplašina. Iespējams, ka ir vēl kāds veids, kas allaž sniedz baudu partnerim, taču, ja sekss jums sagādā grūtības, izmēģiniet ko jaunu.

Dažkārt mūsu seksuālās vēlmes ar laiku mainās, taču mēs vēl paši neesam to nopratuši un izrunājuši ar partneri. Varbūt tagad mēs vēlētos orālo seksu, lai gan agrāk vairījāmies no tā. Mēs pieķeram sevi raujoties uz augšu, kad partneris skūpsta vēderu, vai arī paši piedāvājam orālo seksu partnerim, cerībā, ka viņš būs atsaucīgs. Ja ir kaut kas tāds, kas mūs kādreiz vai trakus padarījis, bet tagad rada nepatīkamas izjūtas, mēs sākam no tā vairīties un gribam, lai partneris to saskata. Nekas nevar liegt izteikt savas vēlmes atklāti, un nekas nevar liegt arī partnerim būt tikpat godīgam.

Ar ķermeņa valodas palīdzību jūs varat ieviest jauninājumus, ne ar ko neriskējot. Padomājiet, kā varētu signalizēt partnerim par kaut ko negaidītu iespējami skaidrāk, jo nereti tieši šis nepārprotamais signāls ir tas, kā trūkst. Ja vēlaties izmēģināt jaunu pozu, pagaidiet, kamēr abi būsiet uzbudināti, tad signalizējiet savu baudu, pārvietojoties uz jauno pozu. Neviens mīlētājs nespēs pretoties, ja jūsu sajūsma būs varena. Ja jūs vēlaties, lai partneris beidz darīt ko tādu, kas jums nepatīk, ļaujiet saviem baudas signāliem noplakt un tad, kad viņš atsāk ko tīkamāku, ar kādu kustību vai signālu ļaujiet viņam to skaidri sajust.

Mīlas pilnās attiecībās pastāv kārdinājums vienmēr teikt „jā”. Mīļotais vīrietis zina, ka partnerei patīk tā, tāpēc ik reizi atsaucas ar sajūsmas vārdiem. Un kāpēc gan ne – tās taču ir attiecības divu partneru starpā.
Iespējams, ka dažreiz nākas ietērpt vārdos to, ko vēlamies no partnera – drošu seksu, mīlēšanos bez dzimumakta. Taču itin viegli šādā situācijā ķermeņa valoda var būt pretrunā ar sacīto. Vārdos mēs sakām: „Es tev pateikšu kaut ko jauku, ko mēs varētu darīt,” – taču nervozais smaids un tramīgās acis saka: „Man bail no tevis prasīt, „ – vai arī: „Es būšu dusmīgs, ja neteiksi „jā””. Un partneris nodomā: „Iespējams, ka tas nemaz nav tik jauki.”

Neskaidras izjūtas jau no paša sākuma var sabojāt vislabākos jauninājumus, nepārcentieties ar smaidīšanu, nekodiet lūpas, nežestikulējiet par daudz – jūsu partneris uztvers jūsu nedrošību. Labāk izrādiet savu mīlestību, rūpes un sajūsmu par to, ko jūs iesakāt. Izvēlieties laiku, kad abi baudāt viens otra klātbūtni. Skatieties acīs, elpojiet mierīgi un brīvi. Atcerieties – jūsu mērķis ir radīt vēl lielāku baudu un vēl labākas attiecības, tāpēc jums ir tiesības ierosināt ko jaunu. Paskaidrojiet, ko jūs vēlaties un kāpēc.

Cik viegli vai grūti par šajā sarastā minētajām darbībām jums nāktos signalizēt savam partnerim?
Kā, pēc jūsu domām, viņš atsauktos vai jūs justos nepatīkami, ja kaut ko tādu jums piedāvātu partneris?
Lūgt partnerei darīt ko citu;
Lūgt partnerei apstāties, kad viņš dara kaut ko sev tīkamu;
Pateikt partnerim „es negribu mīlēties”;
Pateikt partnerim, ka kaut kas, ko viņš dara, ir nepatīkami;
Lūgt partneri nesteigties ar dzimumlocekļa ievadīšanu;
Lūgt partneri aizkavēt orgasmu;
Pateikt „es gribu mīlēties bez dzimumakta”;
Ieteikt stresu kā atbrīvošanos no stresa, nevis kā intimitātes izpausmi;
Ieteikt orālo, analo seksu;
Ieteikt jaunu pozu;
Ieteikt mīlēties citā vietā;
Rādīt/jautāt, kas patīk masturbējot;
Rādīt/jautāt, kas tieši patīk dzimumaktā;
Ieteikt griezties pie profesionālas seksologa palīdzības;
Ieteikt lasīt seksa žurnālus;
Ieteikt drošākas seksa metodes;
Ieteikt lietot pretapaugļošanās līdzekļus.

Izmantotie resursi:www.irlaiks.lv

Article Categories:
Par seksu · Sekss un veselība

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Uzmanību!

Informējam, ka MilasAbece.lv portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

 

Pieņemt un turpināt