Laiks seksam

Noteikti esi ievērojis, ka kādā brīdī tavs partneris nevēlas nodarboties ar seksu, kā arī tam, ka seksu nevēlies tu. Vai domā, ka iemesls ir nogurums vai galvas sāpes? Nē! Iemesls ir laiks.

6.00 – 8.00
Viņa. Pat, ja sieviete jau ir pamodusies, viņas organisms vēl nav gatavs seksam. Melatonīna – miega hormona – līmenis asinīs vēl ir augsts, bet ķermeņa temperatūra vēl nav paaugstinājusies pēc miega. Lai gan, dažkārt ir patīkami pamosties seksa laikā, galvenais, lai partneris nesteidzas, bet ļauj pamosties ar maigiem glāstiem.
Viņš. Vairums vīriešu tieši šajās stundās ir savas seksuālās aktivitātes augstākajā punktā. Viņam vajag gūt spēkus, pirms jaunas dienas. Tomēr, viņš nav gatavs nesteidzīgiem glāstiem. Ātrs sekss – viss ko var gaidīt.

8.00 – 10.00
Viņa. Ir pamodusies un gatava nodarboties ar seksu. Endorfīnu – prieka hormons – līmenis asinīs sasniedz maksimumu. Viņai nevajadzēs daudz laika, lai uzbudinātos.
Viņš. Jau ir noskaņojies darbam. Testosterona līmenis asinīs ir samazinājies, un atrodas normas robežās. Šajā laikā ir ļoti grūti pamudināt vīrieti seksam.

10.00 – 12.00
Viņa. Šajā laikā visi maņas orgāni ir īpaši aktīvi. Tieši šobrīd viņa var sasniegt maksimālu baudu no orālā seksa. Kā arī, šim mīlas spēļu tipam, vīrietim īpaša sagatavošanās nav nepieciešama.
Viņš. Vīrietim dominē loģiskā domāšana. Tādēļ, tā vietā, lai nodarbotos ar seksu, stundām runās par to, bet pats aktivitāti neizrādīs.

12.00 – 14.00
Viņa. Viņas aktivitāte sasniedz savu maksimumu. Tomēr, ar seksualitāti tam nav nekāda sakara. Šajās stundās sievietei ir grūti atslābināties un koncentrēties seksam.
Viņš. Aktīvi noskaņojies un ar prieku uztver visas tavas idejas.

14.00 – 16.00
Viņa. Organisms ir maksimāli sagatavots bērna ieņemšanai. Taču, ilgstošiem glāstiem viņa nav gatava, viņai šobrīd ir nepieciešams tikai sekss.
Viņš. Ap pulksten četriem, vīrieša organisms izstrādā viskvalitatīvāko spermu. Tādēļ, ja domājat par ģimenes pieaugumu, šis ir vis labvēlīgākais laiks.

16.00 – 18.00
Viņa. Vairums sieviešu šajā laikā nespēj nodoties aktīviem glāstiem. Taču, viņai nav iebildumu saņemt šos glāstus no partnera. Tādēļ, ja mīļotais dodas kaujā, neapturi viņu.
Viņš. Gatavs cīņai, lai arī nav spējīgs nodoties ilgstošiem glāstiem. Ar seksa palīdzību, viņš vēlas nomest nogurumu un negatīvo enerģiju.

18.00 – 20.00
Viņa. Nepieciešams atjaunot enerģiju, tādēļ nevajag atteiktie no vakariņām. Šajā laikā viņai ir īpaši jūtīgi dzirdes orgāni. Viņa ir gatava klausīties garās mīlas atzīšanās un komplimentos.
Viņš. Šajā laikā nav spējīgs veikt nekādas seksa spēles. Spēj domāt vienīgi par izsalkuma sajūtas apmierināšanu un atpūtu pēc vakariņām.

20.00 – 22.00
Viņa. Īstais laiks garām mīlas rotaļām. Viņa ir enerģijas un spēka pilna ( ja nav atteikusies no vakariņām) un gatava uzņemties visu iniciatīvu. Īstais laiks eksperimentiem.
Viņš. Gatavs cīņai un izpildīs jebkuru viņas vēlmi. Šajās stundās, abu seksuālie laiki pilnīgi sakrīt.

22.00 – 0.00
Viņa. Tuvāk pusnaktij viņai asinīs ir palielinājies melatonīna daudzums. Organisms pamazām aizmieg, pat tad, ja viņa ir pieradusi doties gulēt vēlu. Viņas jutekliskums ir krities, bet tai pat laikā saasinās romantiskās jūtas.
Viņš. Maksimāli atslābinājies, bet vēl neguļ. Šobrīd ir gatavs ilgstošiem glāstiem. Lai aizmigtu, viņam ir jāpatērē atlikusī enerģija. Un sekss tam ir lieliski piemērots.

0.00 – 6.00
Viņa. Viņas organisms atpūšas. Bet ar seksu jau var nodarboties arī pusmiega stāvoklī. Turklāt, daudzas sievietes, kuras agrāk nebija izjutušas orgasmu, tieši pusmiega stāvoklī sasniedz baudas maksimālo punktu. Tas saistīts ar to, ka miegā var pilnībā atslābināties.
Viņš. Cieši guļ, un pamodināt viņu ir ļoti grūti, taču iespējams, labākais variants kā to izdarīts – minets.

izmantotie resursi:ManaGimene.lv

 

Article Categories:
Sekss un veselība

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Uzmanību!

Informējam, ka MilasAbece.lv portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

 

Pieņemt un turpināt