Nefrīta olas – trenažieris intīmajiem muskuļiem

Nefrīta olas - trenažieris intīmajiem muskuļiem

Lai sasniegtu orgasmu pilnā apmērā un paralēli savam vīrietim sniegt neaprakstāmu baudu – nepieciešams lai maksts muskuļi būtu ļoti labi attīstīti.

Tāpēc to var un vajadzētu patstāvīgi trenēt ne tikai mājās, bet arī ārpus tām, piemēram: darbā, kafeijnīcā, pastaigājoties vai arī braucot automobīlī pie stūres. Šajā gadījumā palīdzēs nefrīta olas. Jo nefrīta olas ne tikai vingrina maksts muskuļus – izpildot speciālus vingrinājumus, bet tām arī piemīt ārstnieciskas īpašības pret sieviešu slimībām. No patstāvīgās maksts muskuļu darbības: uzlabojas asinsrites sistēma iegurnī, tādējādi nerodas un mazinās asins stāvēšana dzimumorgānos. Tas par labu nāk tām sievietēm kurām ir sēdošā darba veids un sievietēm kuras nesen ir dzemdējušas.

Nefrīts – unikāls akmens. Negatīvi ietekmē ļaundabīgās un nevajadzīgās baktērijas (tādā veidā samazina saslimšanu sievietēm ar dzimumorgānu slimībām). Pastāv uzskats, ka palīdz pret urīnceļu un nieru slimībām. Spējīgs apturēt un izārstēt iekaisuma procesus organismā.

imageSagatavošanās treniņam

Pirms iesākt darbu ar olām tās ir jāsagatavo un jāattīra no svešās enerģijas. Lai to izdarītu ir jāapber ola ar sāli un jāaplej ar ūdeni uz 24 stundām. Pēc tam, tas viss ir jāuzvāra un jāvāra 2.minūtes. Ola ir gatava darbam.

Kādas labāk ņemt, kādu izmēru?

Šeit viss ir vienkārši, nefrītu olu kolekcijā ir trīs izmēri olu. Jo visas sievietes ir dažādas un viņam ir dažāda izmēra maksts. Piemēram, sievietēm kuras nesen dzemdējušas ir izstiepti un vaļīgāki maksts muskuļi, turpretī nedzemdējušām sievietēm muskuļu atrodas tonusā. Tāpēc katrai sievietei ir jāpiemeklē savas olas izmērs, kurš visvairāk derēs viņai un ērti varēs viņu nēsāt.

Piemēram, lielo olu visērtāk nēsāt būs pašā treniņu sākumā, jo tā ir lielāka un muskuļiem būs visvieglāk to noturēt, bet tā arī ir vissmagākā. Bet ar mazo olu viss ir pretēji, tā ir mazāka un pēc svara ir vieglāka, tādēļ netrenētiem maksts muskuļiem būs grūtāk aptvert un noturēt to.

Maksts muskuļu trenēšana atjauno sievietes dzīvības enerģiju, padara jaunāku un paaugstina jūtīgumu un seksualitāti. Kā arī padara vieglākas dzemdības un paātrina pēcdzemdību organisma un ķermeņa stabilizāciju un atjaunošanu.

Nefrīta olas it īpaši ir ieteicams sievietēm, kurām ir:

– dzemdes noslīdēšana
– sāpīgas mēnešreizes
– orgasma trūkums
– hroniski iegurņa iekaisumi
– libido krišanās
– dzemde ir pagriezusies uz muguras pusi
– neauglīgums

Tava veselība  ir tavās rokās. Un tikai no viņas ir atkarīgs seksuālās enerģijas līmenis un sievietes laime.

Article Tags:
· ·
Article Categories:
Sievietēm

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Uzmanību!

Informējam, ka MilasAbece.lv portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

 

Pieņemt un turpināt