Analais sekss, daži sīkumi!

Analais sekss, daži sīkumi!

Pēc dažu sekunžu efektīvas seksuālas kairināšanas maksts izdala dabisku mitrinošu šķidrumu, tas savukārt dzimumlocekļa ievadīšanu padara patīkamāku un vieglāku. Bet, ja vīrietis priekšspēli neturpina pietiekami ilgi, maksts nepaspēj izdalīt mitrinošo šķidrumu.

Ir sievietes kurām pastāvīgi izdalās pārāk maz šī šķidruma, bet vairumam sieviešu tā izdalīšanās samazinās noteiktos dzīves posmos, tie būtu, pēc bērna piedzimšanas un menopauzē. Šādos gadījumos var izmantot mākslīgos lubrikantus: ūdenī šķīstošie krēmi un želejas. (Nelietojiet minerāleļļas, vazelīnu, jo tas var kairināt maksti.)

Krēmi un lubrikanti ir ļoti ērti arī tad, ja domājat par anālo kairināšanu vai anālo seksu, kā arī tad, ja partneri kairināt ar roku. Daudzi vīrieši lubrikantus lieto masturbācijas laikā, lai mazinātu berzi un pastiprinātu patīkamās sajūtas. Arī masāžas laikā lietotas smaržīgas eļļas un krēmi rada patīkamu papildefektu.

Daudzām sievietēm ne vien vispārpieņemtie uzskati vai partnera uzstājība, bet arī pašu pieredze liek domāt, ka seksuālajam uzbudinājumam noteikti ir jāsaistās ar mitrinoša šķidruma izdalīšanos, un viņas sāpīgi pārdzīvo tā trūkumu.

Mierinājumam jāsaka, ka ne tikai kutekļa piebriešana un maksts samitrināšanās, bet pat dzimumlocekļa erekcija ir vienīgi un tikai refleksi, kuri nebūt ne vienmēr precīzi atbilst mūsu emocionālajam stāvoklim vai uzbudinājuma pakāpei. Sieviete var būt spēcīgi uzbudināta bez maksts samitrināšanās, un tāpat vīrietis var būt spēcīgi uzbudināts bez erekcijas iestāšanās.

Article Categories:
Anālais sekss

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Uzmanību!

Informējam, ka MilasAbece.lv portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

 

Pieņemt un turpināt