Faktiņi par koķetēšanu

Faktiņi par koķetēšanu

Kad garām paiet skaista sieviete, vīrietis, kuram trūkst labas perifērās redzes, pagriež galvu, lai atskatītos, un nokļūst gandrīz vai transa stāvokli. Viņa acis ieplešas un muti piepilda siekalas. Sievietes šo reakciju apzīmē ar vārdiem “stāv kā ķerts”.

Ja pāris iet pa ielu un pretī pa ielas pretējo pusi, gurnos šūpodamās, nāk Miss Mini-svārki, sieviete, pateicoties savai plašajai perifērajai redzei, ātrāk nekā vīrietis pamana tuvojošos personu. Viņa ātri salīdzina sevi ar iespējamo sāncensi, un bieži vien salīdzinājums nāk par ļaunu pašai. Kad arī vīrietis ir pamanījis pretimnācēju, viņš saņem no savas sievietes pārmetumus par koķetēšanu. Sievietei šādā situācijā parasti galvā iešausies divas negatīvas domas: pirmkārt, viņa kļūdaini domā, ka vīrietis dotu priekšroku tai otrai sievietei, ja būtu iespējams izvēlēties; otrkārt, sieviete uzskata, ka nav tik pievilcīga kā tā otra sieviete. Taču vīriešus vizuāli piesaista sievietes ķermeņa līnijas, kāju garums un formas. Jebkura sieviete ar pareizajām ķermeņa formām un proporcijām piesaistīs viņa uzmanību.

Tas nenozīmē, ka vīrietis nekavējoties vēlas ar pamanīto sievieti traukties uz gultu, bet tas viņam atgādina par viņa vīrietību un evolūcijas gaitā noteikto lomu meklēt iespējas palielināt savas cilts locekļu skaitu. Turklāt viņš pat nepazīst pretimnācēju un nespēj reāli domāt par ilgstošām attiecībām ar viņu.

Šis pats princips attiecas uz vīrieti, kurš skatās vidējo atvērumu vīriešu žurnālos. Skatīdamies uz kailu sievieti, viņš nedomā, vai viņa ir jauka personība un prot gatavot ēst. Viņš skatās uz viņas ķermeni – tas arī viss. Apbrīnot sievietes kājas vīrietim ir gandrīz tas pats, kas apskatīt šķiņķi veikala skatlogā. Mēs nemeklējam attaisnojumu rupjajai, uzkrītošajai koķetēšanai, ko piekopj daži vīrieši, mēs tikai vēlamies paskaidrot – ja vīrieti pieķer uzkrītoši blenžam uz citu sievieti, tas nebūt nenozīmē, ka viņš nemīl savu partneri, – vienkārši darbojas viņa bioloģija.

Starp citu, pētījumi pierāda, ka sievietes koķetē pat biežāk nekā vīrieši. Taču, tā kā viņām ir labāka perifērā redze, viņas reti kad tiek pieķertas koķetējam.
Sievietēm vajadzētu saprast, ka vīrietim ir bioloģiski ieprogrammēta tieksme skatīties uz atsevišķām ķermeņa formām un līnijām, un tāpēc viņām nevajadzētu justies apdraudētām. Viegls paņēmiens, kā atbrīvoties no spriedzes, ir sievietei pirmajai pamanīt otru sievieti un izteikt atzinīgu vērtējumu. Arī vīrietim būtu jāsaprot, ka nav sieviešu, kas nepiedienīgu koķetēriju vērtētu pozitīvi.

 

Article Categories:
Koķetēšana · Seksa tehnika

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Uzmanību!

Informējam, ka MilasAbece.lv portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

 

Pieņemt un turpināt