Uzvelkam prezervatīvu ar muti!

Uzvelkam prezervatīvu ar muti!

Labs sekss – drošs sekss, un tikai tad viss pārējais! Vienkāršākais izsargāšanās veids no venēriskām slimībām, AIDS un nevēlamas grūtniecības, bija, ir un tuvākajā nākotnē arī būs – prezervatīvs. Bet  līdzko mēs ieminamies par šo gumijas lietiņu vīrietim, tā pēkšņi uzrodas visādas atrunas – nav īstais izmērs, alerģija no lateksa un daudz kas cits, pat pārmetumi par neuzticību. Mēs piedāvājam Jums lielisku veidu kā šo lietu padarīt patīkamu gan Jums, gan Jūsu partnerim.

Uzvelkam prezervatīvu ar muti!Instrukcija prezervatīva uzvilkšanai ar muti!
 
Ne katra sieviete prot uzvilkt prezervatīvu ar muti, bet tā, kura to prot un dara, paliks atmiņā ilgi, kā arī vairs nebūs nekādu iebildumu pret seksu ar prezervatīvu! Lai uzvilktu prezervatīvu ar muti, vajag mazliet laika un piepūles, un, protams, reālu brīvprātīgo Jūsu praksei.
 
Un tagad Jūsu uzmanībai prezervatīva uzvilkšanai ar muti – instrukcija:

Solis Nr.1.
Sāc ar labu, kvalitatīvu minetu. Vislabāk ja viņš guļ uz muguras, un Jūs esat augšpusē. Vari viņam pat pateikt, ka vēlies parādīt ko jaunu.

Solis Nr.2.
Paņem prezervatīva iepakojumu un uzmanīgi to atver. Uzmanies, lai to nesaplēstu.

Solis Nr.3.
Paņem prezervatīvu mutē, iekožoties tā galiņā un ar mēli piespied to pie augšslējām. Ar pirkstu pārlaid pār locekli. Vari arī mazliet piemiegt ar aci partnerim.

Solis Nr.4.
Esi uzmanīga, dažiem prezervatīviem ir ļoti slikta garša. Labāk izmantojiet aromatizētos prezervatīvus.

Solis Nr.5.
Nolaid galvu, novieto prezervatīvu uz locekļa. Ar mēli piespied prezervatīva galiņu locekļa galviņai, lai neiekļūtu gaiss. Pēc tam ar lūpām noritini prezervatīvu līdz pašai lejai. Esi uzmanīga un nepārplēs plāno lateksu ar zobiem, jo tad viss būs jāsāk no gala.

Ja neesi pārliecināta, ka tev tas varētu izdoties ar pirmo reizi, tad izmēģini to uzmaukt uz banāna vai gurķa un pēc tam pārsteidz savu vīrieti ar savām spējām. Un esmu pārliecināta, ka nākamreiz viņš pats vēlēsies izmantot prezervatīvu, lai tikai Tu to uzvilktu ar muti

Izmantotie resursi: xblog.lv

Article Categories:
Kontracepcija

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Uzmanību!

Informējam, ka MilasAbece.lv portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

 

Pieņemt un turpināt