Fakti par seksu

Fakti par seksu

Daži interesanti fakti par un ap seksu. Iztiksim bez liela ievada, ķeramies klāt…
 

1. Pētot embrija trīs dimensionālo attīstību ar ultrosonogrāfiju tika noskaidrots, ka arī embrija stāvoklī, vīriešu kārtas, novērojama erekcija.
2. Sekss un orgams ( no Grieķu valodas Orga – uzbriest no mitruma) var mazināt menstruācijas spazmas un migrēnas.
3. Pēc vairāku Institūtu pētījumu rezultātiem aprēķināta vidējā spermas izšļāces ātrums – 45km/h.
4. Rekords sieviešu orgasmā ir 134 orgasmi vienā stundā.
5. aptuveni 10-12% no visām sievietēm nekad nav izbaudījušas orgasmu. Zināms, ka Merlin Monro, vispasaules seksa simbols, nekad nebija izbaudījusi orgasmu, lai ar cik viņai bija mīlnieku.
6. Regulārs sekss ir noderīgs organismam, tas uzlabo imunitāti, stiprina muskulatūru, sadedzina kalorijas, stabilizē menustruācijas ciklu, kā arī samazina jūtību pret sāpēm.
7. Dažas sievietes spēj sasniegt orgasmu no skūpsta, krūšu masāžas vai arī ja vienkārši saspiež kājas.
8. Sieviešu ejakulācija – tas nav mīts. Sieviete ejakulē analoģisku vielu pēc ķīmiskā sastāva, vienīgi tajā nav spermatozoīdu.
9. G – punkts ir nosaukts doktoram Ernest Gräfenberg par godu, jo viņš 1950. gadā pamanīja, ka stimulējot konkrētu vietu makstī var izsaukt spēcīgu orgamsu.
10. vīrietis savā dzīves mūžā izstrādā vidēji 14 – 15 litrus spermas.
11. Daudzās valstīs impotence ir pamats šķiršanās iemeslam.
12. Dažos Indijas ciemos no jauniem gadiem jauniešiem pie dzimumlocekļa piekar smagumus. Tādā veidā izstiepjot dzimumorgānus līdz pat 30cm garumam.
13. Visaktīvākais periods seksā ir cilvēkiem no 18 līdz 22 gadu vecumam, kad abi dzimumi ir apmierināti gan ar iekšējo izskatu, gan ar ārējo.

Article Categories:
Seksa tehnika · Ziņas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Uzmanību!

Informējam, ka MilasAbece.lv portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

 

Pieņemt un turpināt