Intīma masāža. Kā sagādāt baudu vīrietim

Intīma masāža. Kā sagādāt baudu vīrietim

Gan vīrieši, gan sievietes baudu saņem dažādos veidos. Bet ja jūs sievietes, patiešām gribat sniegt savam partnerim svētlaimes virsotni, ir vērts iemācīties izdarīt viņam intīmo masāžu – kā, pašam vīrietim derētu šo masāžas tehniku apgūt.

Taču tieši šis spēles, kurās ir mīļi un maigi glāsti, sagādā nemazāk baudas, kā pati mīlēšanās. Ne velti ar traku popularitāti lieto austrumu metodes atslābināšanai, uzbudināšanai un vienkārši intīmo masāžu. Austrumu iedzīvotāji jau kopš sen seniem laikiem zināja baudas vērtību, un mācēja to sniegt un saņemt.

Vairākums vīriešu, glāstot sievieti, zina, ka jūtīgākās erogēnās zonas ir: krūtis, mute(tiešāk lūpas) ieeja makstī, kakls, iekšējs gurnu rajons, ausis, dibens, prese. Bet kas ir ar vīriešiem? Vai jūs zināt viņa “karstos punktus”? Taču kāda var būt runa pat par visvienkāršāko intīmo masāžu, ja nezinām kur tie varētu būt. Ja nezināt, tad mēģinām uzzināt!

Iesākumam palīdziet savam partnerim pēc iespējas vairāk atslābināties. Iemaniet viņu siltā vannā, paberzējiet viņam muguriņu, pēc tam, ar vieglām kustībām ieberzējiet šampūnu matos. Neaizmirstiet par kaklu, un deniņiem, un seju, ar vieglam riņķveida kustībām mazgājot masējiet.

Vairāk atslābināties palīdzēs roku un kāju masāža. Sāciet ar punktveida masāžu uz viņa plaukstām, bet pēc tam pārejiet pie kāju pirkstiem. Un pēc neilga laika jūs redzēsiet, kā jūsu drauga seja top bezrūpīga, bet pats tanī pat laikā viņš par pārsteigumu kļūs padevīgs un pakļāvīgs. Valda uzskats, ka, ja sieviete spēs sūkāt un glāstīt vīrieša kāju pirkstus, tad viņa piesien viņu pie sevis. Proti šis glāstu nebūs pa spēkam katrai sievietei, tomēr fakts paliek fakts: kāju pirksti ir spēcīga erogēnā zona daudziem vīriešiem.

Jūs pat varat pilnībā rotaļādamies apgriezt viņu uz vēdera un piedāvāt izdarīt viņam masāžu, kuras mazais noslēpums slēpjas tajā, ka tā nemanot abiem atmodina vēlēšanos tuvībai. Pēc visa ko jūs esat izdarījuši, pat stūrgalvīgākajam vīrietim nekas neatliks, kā ar baudu pakļauties jums. „Apseglojiet” viņu, pakāpeniski pārejot no vieglām roku kustībām pie intensīvākām. Masējiet viņa muguru ( tieši arī šeit atrodas svarīgā erogēnā vīriešu zona, mazliet augstāk nekā astes kauls).

Bet, lai jūsu partneris neaizmigtu no baudas (jo tā mēdz gadīties) mainiet taktiku – pieskarieties ar lūpam, roku pieskārienus manot ar skūpstiem. Jo ļoti daudzas erogēnās zonas visjūtīgākās ir tieši uz skūpstu un mēles pieskārieniem. Par piemēru varam ņemt kaklu un ausis. Vīriešu kakls vis juteklīgāks ir pie skūpstiem un maigajiem glāstiem (it īpaši, kur kakls ir vis tuvāk mugurai). TIKAI nevajag kutināt, jo tādējādi panāksiet pretēju efektu. Kas attiecas uz ausīm, (auss gliemežnīca un apgabals aiz auss) tad tas ir atkarīgs no konkrētā vīrieša. Ir vīrieši, kuriem, tas nemaz neizsauc to patīkamo drebuļu sajūtu.

Droši, ar pirkstu galiņiem pieskarieties pie viņa vēderam ( lai ar tā nav, nekāda erogēnā zona), noskūpstiet, pieskarieties ar mēli nedaudz zemāk par nabu. Glāstiet viņa krūšu galiņus(neapšaubāmi, vīrieša krūtis nav tik juteklīgas kā sievietes, bet arī šeit var panāk satriecošus rezultātus). Ja jūs ievērojāt, ka partneris sāka biežāk elpot, tas nozīmē vienu, jūs esat uz pareizā ceļa.

Bet kad jūsu partnera ķermeņa praktiski katrs milimetrs būs apmīļots, veltiet īpašu uzmanību viņa ģenitālijām, jo vairākums vīriešu mīl pieskārienus intīmās vietās.

Vīriešu vairākums ir vienkārši neprātīgi no tā, ja sieviete skar to olas – īpaši spēcīga erogēnā zona, kas pieprasa individuālu pieeju. Tāpēc kā dažiem vīriešiem patīk, kad to olas saspiež stiprāk, bet citiem – pretēji. Tomēr, labāk turēties pie zelta vidus – galēji mīkstas, maigas darbības ar pirkstu spilventiņiem, lūpām un mēli.

Zemāk par olām ir novietota potenciāla erogēna vīriešu zona – starpene, zem kuras ādas atrodas prostata. Un daudziem vīriešiem neticami patīk šī apgabala masāža. Pie reizes, ja iet tālāk, tad pavisam tuvu atradīsies ānus – tā pati daļa, kuru daudzas sievietes mēģina izbēgt. Visticamāk nezināšanas dēļ, tā var jaudīgi iedarboties uz partneri glāstot tieši šo zonu ar mēli vai pirkstu spilveniem.

Glāstiet, mīliet viņu un atceraties, ka tieši tā vairākums vīriešu sajūt, ka tiek mīlēti.
Un neapstājaties pie sasniegtā, lauziet ierastās tradīcijas, uzziniet jūsu attiecību jaunās iespējas. Meklējiet, jo vīrietim, kas ir jums blakām, var būt vēl simts un viens „eropunktiņs „ un pavisam citās ķermeņa vietās. Tieši šis pats, meklēšanas process aizrauj jūs abus. Veiksmi!

Article Categories:
Masāža · Seksa tehnika · Sekss un veselība

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Uzmanību!

Informējam, ka MilasAbece.lv portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

 

Pieņemt un turpināt