Lielākie seksa ienaidnieki

Lielākie seksa ienaidnieki

Ir vairāki faktori, kuri negatīvi atspoguļojas intīmajā dzīvē. Bostonas universitātes zinātnieki tos nosauca par sešiem ‘seksa ienaidniekiem’.

Goda pirmā vieta starp ‘seksa ienaidniekiem’ – alkohols. It īpaši lielos daudzumos. Impotentu starpā ir daudz lieli alus dzērāji. Ar skumjām jāsaka, pēc zinātnieku nopietnajiem pētījumiem. Pašas neapmierinātākās, seksuālajā plānā, ir sievas, kuru vīri ir dzērāji. Problēmas sākas no tā brīža, kad alkohola lietošana ir biežākā nekā 1 reizi nedēļā.

Precētas sievietes zaudē jebkādu interesi mīlas spēlēm un nodarboties ar seksu ar iereibušu vīru vienkārši nevēlas. Vēl var piezīmēt klāt, to ka daudzas sievietes nevar sasniegt orgasmu un seksa laikā izjūt pilnu diskonforta sajūtu. Vīriešiem kuriem ir atkarība no alkohola ir tāda lieta, kā ‘nestāvēšanas stāvoklis’ jeb fiziski nespēj uzkurināt sievieti, lai tā savukārt varētu nonākt līdz nepieciešamajam finālam seksā. Tādējādi sievietē uzkrājas neiztērētā seksuālā enerģija, kas ar laiku izraujas ārā un pārvēršas nervozitātē.

Otrajā vietā – tabaka. Droši vien ir dzirdēts, ka smēķēšana izraisa asinsvadu spazmas, tātad, asinsrites traucējumi nepieciešamajā brīdī tajā orgānā, kurš vīrietim ir spēka un lepnuma avots. Bet avots ‘karājas’. 87% impotenti ir kāri smēķētāji. Tas ir zinātnisks fakts.

Trešajā vietā – kafija. Pārmērīga šī dzēriena lietošana pastipria asinsvadu sašaurināšanos. Kā rezultāts – priekšlaicīga ejakulācija.

Ceturtajā vietā – zāles. Vienu kaiti tās ārstē otru izraisa. Pārmērīga zāļu lietošana ir kaitīga, to visi zina, tās rezultātā tiek novājināts organisms, traumē orgānus, kas savukārt var vājināt erakciju.

Sievietēm arī ir viens no faktoriem, kāpēc ‘samazinās’ libido, depresijas stāvoklis un kā rezultāts atslābinošo medikamentu lietošana.

Piektajā vietā – mehāniskas attiecības pret to. Ja sekss ir patstāvīgs un regulārs, vai ir kļuvis kā sporta veids, tad kādu reizi vīrietim būs – vienkārši to negribēs un nevēlēsies.

Asiņainākais ienaidnieks – aptaukošanās. Sestā vieta. Asiņainais ienaidnieks, jo tā pielavās patstāvīgi, palēnām un kā mums šķiet nemanot. Jo vairāk lielā svara ķermenī, jo vairāk spēka ir jāpatērē to ‘nēsājot’. Staigājot pa kāpnēm, ejot uz veikalu, uz darbu, darot mājas darbus – un atkal ir jāatvelk elpa, esat noguruši. Tieši tā pat liekā aptaukošanās attēlosies arī gultā, ja ielaidīsiet sevi. Kā nekā sekss – tas ir fiziski smags darbs. Bet no kurienes būs spēki ja nēsāji sevi (savus taukus) ?

Article Categories:
Seksa tehnika · Sekss un veselība

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Uzmanību!

Informējam, ka MilasAbece.lv portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

 

Pieņemt un turpināt