15 pamata pazīmes, ka sieviete ir seksuāli uzbudinājusies

Pamata rādītāji, ka sieviete ir gatava seksam, ir viņas seksuālais uzbudinājums. Nezinot šīs raksturojošās pazīmes, daudzi vīrieši saņem kategorisku atteikumu. Citi, savukārt, pretēji, palaiž garām iespēju un mēģina ķerties lietai klāt, kad sieviete jau ir pārgribējusi un viņai vairs neko nevajag un neko nevēlas. Lai nākamreiz tiktu pie kārotā, nepieciešams zināt 14 pamata pazīmes – sievietes seksuālās uzbudinājuma virsotnes.

1. SARUNU PĀRTRAUKŠANA. Kad sieviete ir sasniegusi seksuālās uzbudinājuma virsotni viņas balss kļūst klusāka, viņa atbild tikai uz jautājumiem, piedevām, īsi – ‘jā’ vai ‘nē’, un pēc laika vispār apklust.

2. APSĀRTUSI SEJA. Lielā asins pieplūduma galvā, sievietes visa seja piepildās ar asinīm, it kā ‘uzliesmo’.

3. ELPA. Tā paliek biežāka un virspusēja, ar retām un dziļām ieelpām. Sievietei nepietiek gaisa, līdz ar to paplašinās nāsis, pārejot uz kustībām viņa sāk elpot caur muti.

4. MUTE UN LŪPAS. Ņemot vērā, ka sieviete elpo caur muti, viņai tā ir pusatvērta. Lūpas sāk apkalst, un viņa ik pa laikam mēģina ar mēles galiņu tās samitrināt.

5. SAUSS KAKLS. Kakls sievietei līdz ar to arī sāk apkalst, tieši tāpēc viņa bieži norij siekalas, lai mitrinātu kaklu. Var gadīties, lai mitrinātu kaklu pajautās ūdens glāzi.

6. AIZVĒRTAS ACIS. Sieviete koncentrējas tikai uz vīrieša pieskārieniem un glāstiem, un no tā saņem maksimālo baudu, tāpēc viņas acis ir aizvērtas.

7. ĶERMEŅA SVĪŠANA. Pieskaroties un glāstot sievietes ķermeni (muguru, vēderu, gurnus, krūtis), viņas ķermenī pastiprinās asins cirkulācija, kā rezultātā sieviete sāk svīst.

8. DREBĒŠANA UN SASPRINDZIS ĶERMENIS. Sievietes ķermenis atrodas vēlmju augstākajā punktā, saspringst, bet dažviet uz sievietes ķermeņa – vēdera, gurniem, pamanāma viegla drebēšana, bieža krampjveidīga muskuļu saspringšana.

9. APSKĀVIENS AR PERIODISKU CIEŠU SASPIEŠANU. Sieviete impulsīvi appkauj vīrieti, periodiski cieši saspiežot to ar rokām dažas viņa ķermeņa vietas, dažkārt lietā tiek liktas arī kājas.

10. KRŪTIS. Sievietei krūtis ‘atdzīvojas’ un piebriest, paliekot tvirtākas. Krūšu galiņi paliek izteiktāki. Kaut gan neaizmirsīsim, ka grūtniecības laikā krūtīm šī parādība ir patstāvīga.

11. VĒDERS. Uzbudināta sieviete, refleksīvi ‘izbīda’ vēderu.

12. GURNU SASPRINDZINĀŠANA (SASPIEŠANA). Sieviete paliek nepacietīga, lai kaut kādi saņemt baudu viņa stipri sasprindzina gurnus, tādā veidā kairinot lielos dzimumorgānus- kaunuma lūpas un klitoru.

13. VĪRIEŠA GLĀSTU VIRZĪŠANA UN DZIMUMORGĀNIEM. Lielā vēlme un nepacietība sievietei liek virzīt vīrieša glāstus dzimumorgānu virzienā.

14. PALIEK ‘MITRA’ (mikla). Sievietei uzbudinājuma stāvokli no maksts izdalās dabisks mitrinošs šķidrums, dažām sievietēm ir novērots pastiprināta šī šķidruma izdalīšanās un pat ir sajūtam caur biksītēm – tās paliek mitras pie maksts.

15. TIEKSME PIESKARTIES VĪRIEŠA DZIMUMLOCEKLIM. Visaugstāko vēlmju punktu sieviete izrāda tad, kad viņa vēlas pieskarties dzimumloceklim un to glāstīt.

Galvenais nezimirsīsim to, ka katra sieviete ir unikāla, tieši tāpēc visām sievietēm visas šīs pazīmes vienlaicīgi arī neparādīsies, kā arī iespējams, kā būs kāda pazīme kura šeit nav minēta.

Article Categories:
Padomi · Seksa tehnika

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Uzmanību!

Informējam, ka MilasAbece.lv portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

 

Pieņemt un turpināt