Nēsātas apakšveļas automāti

Nēsātas apakšveļas automāti

Daudzi vīrieši Japānā cieš no lolita – kompleksa (dzimumtieksme uz mazgadīgajiem). Bet tam arī ir izskaidrojums, paskatoties KONBINI (diennakts veikals) veikalos erotisko komiksu izvēle tik plaša, ka veikalos atrodas vīrieši dažāda vecuma un dažādu profesiju, kuri ar apmierinātību šķirsta šos komiksus. Tas arī paskaidro interesanto tetovējumu modi Japānā, kuros tiek attēlotas skolnieces skolas formās – īsiem svārciņiem, gaišā apakšveļā.

Nēsātas apakšveļas automātiJapānā viena no dominējošām fetiša lietām paliek nēsātas sieviešu apakšveļas pirkšanā – pārdošana. Vecāko klašu skolnieces no rīta uzvelk svaigas biksītes, vakarā nonēsātās un nesvaigās biksītes pārdod speciālajos seks-veikalos. Vēlāk šīs biksītes skaisti iepako un pārdod jebkuram gribētājam. No darba nogurušais offisa darbinieks var viegli un ērti padarīt krāšņāku savu nepieciešamību, skatoties kādu no pormo filmu un uz galvas uzvelkot smaržīgās biksītes…

Nēsātas apakšveļas automāti

Japānā netīra sieviešu apakšveļa (it īpaši nevaīngu) tiek uzskatīta par fetišu. Bija arī izstrādāti automāti, kuros tās brīvi varēja iegādāties anonīmie fetišisti, bet vēlāk tos aizliedza par antikvariāta pārdošanu. Bet, 2010. gadā Japānā atsāka pārdod sasaldētu lietotu sieviešu biksītes, kuras ir jāuzvelk uz galvas.

Turpinot tēmu, pēdējā laikā viena populārākajām zādzībām Japanā ir palikusi sieviešu apakšveļas – konkrētāk biksīšu zagšana no balkoniem. Tik neraža, mazgātām biksītēm vairs nav smaržas, tāpēc japāņu vīriešiem nākas pacelt latiņu augstāk kārotā dēļ – biksīšu zagšana skolas ģērbtuvēs….

Article Categories:
Ziņas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Uzmanību!

Informējam, ka MilasAbece.lv portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

 

Pieņemt un turpināt