Seksa rekords

Nikija Lī

Britāniete Nikija Lī (Nikki Li) 9 gadu laikā bija seksuālajās attiecībās ar 5 tūkstošiem vīriešu. “Katrs vīrietis ar kuru man bija darīšana ir dzīvs pierādījums, ka esmu seksīgāka par pārējām meitenēm” apgalvo Nikija. Nikija Lī atzīstas, ka patstāvīgais sekss ar jauniem partneriem ir pārtapis narkotikā.
It īpaši viņa lepojas ar grupveida seksu, kurā piedalījās četri vīrieši, ar faktu, ka nepārgulēt ar vienu un to pāšu puisi divreiz.

Nevainīgumu viņa zaudēja 16.gados, kopš tā laika ar lielu baudu sāka praktizēt vienreizējo seksu: parkā, nakts klubos kinoteātros…

Nikija Lī

Kopš nevainības zaudēšanas katrs puisis, vīrietis kas viņai ir bijis ir piefiksēts viņas dienasgrāmatā. Kurā tiek ierakstīs partnera vārds,  ielikta atzīme cik labs bija sekss un zvaigznīte – ja puisis sevi ļoti labi ir parādiījis. “Daudzi vīrieši iegriež dīvānā, ieskrāpē strīpu uz balkona, savāc biksītes, kāpēc man neievest savu nelielu sarkanu piezīmju grāmatiņu” pārliecinoši piebilst. Nikijai patīk sevi palutināt un rīkot sekss-atvaļinājumus, ar kādu no partneriem uz balkona, pludmalē un citās eksotiskās vietās.

No vecāku mājām viņa aizbrauca 18.gados, tad viņas grāmatā bija ieraksti par 800 vīriešiem. Kad Nikija nosvinēja 21.gada slieksni viņā jau bija pārgulējusi ar 2 289 partneriem.  Vidēji dienā Nikija pārguļ ar diviem vīriešiem.

Tagad jaunu partneru meklējumos Nikija izbrauc ārpus savas pilsētas, jo tajā nav neviena viņai nepazīstama vīrieša. Brīvajā no laikā seksa viņa veiksmīgi strādā skaistumkopšanas salonā un piestrādā par modeli.
Meitene apgalvo, ka izmanto prezervatīvus, lieto pretapaugļošanās tabletes un ik pēc divām nedēļām apmeklē ārstu.

Article Categories:
Ziņas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Uzmanību!

Informējam, ka MilasAbece.lv portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

 

Pieņemt un turpināt