Zodiaka zīmes un intīmā dzīve.

Zodiaka zīmes un intīmā dzīve.

Katra sieviete ir unikāla un īpaša, bet vai ir kādas īpašības pēc  kurām tās varētu apvienot grupās? Astrologi  apgalvo, ka ir.  Zodiaka zīme spēj daudz pastāstīt par viņas īpašnieku. Tātad apskatīsim kāda ir Jūsu mīļoto…

Auns: Lielāko priekšrocību dod būt īsta mačo klātbūtnē. Tanī pat laikā ar prieku uzņemsies iniciatīvu intīmajās attiecībās uz saviem pleciem.  Mīl eksperimentēt, ar prieku novēros  kādu iespaidu atstāja uz vīrieti.

Vēsis: Mīlēs un cienīs Jūs, kā arī ļaus kļūt par līderi, ar tādu norunu ka būsiet jūtīgi pret viņu.  Bet iniciatīvu nāksies izrādīt Jums.

Dvīņi.  Entuziasta daba gaida negaidītus, neaprakstāmus mīlas piedzīvojumus. Vēlaties emocionālu draudzeni? Tad, uz priekšu!  Mīnuss – mīl ne tikai seksu, bet arī stāstus par tiem.

Vēzis: Ka Jums konservatīvais neiet pie sirds, tad ejam garām. Šādā tipa sievietes Jums sniegs miera un komforta sajūtu, vienmērīgas attiecības bez „kritumiem un kāpumiem”.

Lauva:  Viņa varēs tikai pakļāuties pienācīgam spēcīgā dzimuma pārstāvim, kurš visās dzīves sfērās ir veiksmīgs. Katru dienu iekārojot un iegūstot viņu, parādīs, ka Jūs esat stiprākas un viņas cienīgs.

Jaunava:  Kautrīga, nepieņem noslēpumus bezjēdzību un bezdarbību visā, pat seksā.  Mīl un ļoti ciena, kad viņām piedāvā visas iespējas, atstājot izvēli viņas rokās.

Svari:  Šo sievieti spēsiet noturēt sev blakus, ja spēsiet ikdienā viņu pārsteigt.  Bet nedomājiet, ka viņa jaunu iespaidu dēļ stāsies kontaktā ar nepienācīgo.

Skorpions: Jutekliska un seksuāla, bet viegls flirts viņu neapmierinās, tikai nopietnas attiecības, kā arī, visur un vienmēr Jums dominēt neatļaus.

Strēlnieks: Cienī daudzveidību mīlas spēlēs. Kuteklīgas un pretrunīgas situācijas izraisa tikai lielāku interesi.  Ja viņas „medījums” ir sācis apnīk,  viņa sāks doties jaunās „medībās”.

Mežāzis: Nobriedušie mežāži ir pārliecinātāki un atslābinātāki. Ja Jūs esat nepacietīgi un necienāt intīmās dzīves vienkāršību, tad kopā sadzīvot būs pagrūti.

Ūdensvīrs:  Pirms Jūs pietuvosieties viņas ķermenim Jums būs jāpierāda, ka uz Jums var droši paļauties, kā draugam. Kad šo pārbaudījumu būsiet izturējuši, tad saturieties: garlaicīgi nebūs. Ekstremālais un jaunā iepazīšana – lūk šīs dāmas īstais noslēpums.

Zivs: Viņa ir gatava pakļauties, ja būsiet aktīvi un izlēmīgi, varbūt viņa piekritīs izmēģināt kaut ko jaunu no Jūsu puses.

Article Categories:
Interesanti fakti · Seksa tehnika

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Uzmanību!

Informējam, ka MilasAbece.lv portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

 

Pieņemt un turpināt