No sieviešu apakšveļas līdz raksturam

No sieviešu apakšveļas līdz raksturam

Sen esam pamanījuši, ka katrai sievietei pie sirds tuvāka ir sava krāsa, stils, smaržas utt. kā arī apakšveļas krāsa. Vienai patīk rozā, otrai melnas citai savukārt zaļas krāsas apakšveļa, bet ko tā ‘stāsta’ par sievieti. Aplūkosim…

 

Baltā krāsa: pirmā populārākā krāsa. Vīrietim skatoties uz sievieti baltā apakšveļā, viņā nerada asociatīvus impulsus, baltā krāsa lielākoties saplūst ar ķermeni, tādējādi pasvītrojot sievietes ķermeni. Ja sieviete valkā lielākoties baltu apakšveļu tā vēlas pasvītrot savu dabisko skaistumu un nonicina mežģīnes. Ja redzat sievieti baltā apakšveļā, tad ziniet viņa ir pašpārliecināta un zina, ka spēs arī tādā veidā iekārot vīrieti.

 

Melnā krāsa: kandidē uz otro vietu. Sievietes uzskata, ka melnās krāsas apakšveļa ir universāla un piestāv jebkuram apgērbam. Patīk daudzveidība: gan sadzīvē, gan intīmajā dzīvē.  Diemžēl šāda tipa sievietes ir samērā slinkas, tieši tāpēc tās ļauj savam partnerim rīkoties un apmierināt gan fiziski, gan morāli. Valda uzskats, ja sieviete nēsā melnu apakšveļu, tad ir 99% iespēja ka viņa piekritīs seksam ar gadījuma partneri, nāksies vīriešus sarūgtināt, jo tas ir tikai mīts, bet pašas sievietes var un sapņo par to.

 

Dzeltenā krāsa: atdodas partnerim pilnībā.  Pēc dabas šis sievietes ir jautras, vieglprātīgas un mīlestības pārpilnas, bet to prasa arī no partnera pilnā apmērā. Norāda uz to, ka nopietni izturas pret seksu, vēlas saņemt kvalitatīvu seksu. Ir liela tieksme uz krāpšanu.

 

Sarkanā krāsa: pati spilgtākā krāsa, kā arī ‘kliedzošākā’, jo šī krāsā apslēpj kaisli un enerģiju. Sievietes nēsājot sarkano apakšveļu no vīrieša vēlas nopietnas attiecības, tā kā vieglo flirtu var aizmirst. Spējīga salauzt sirdi un izjaukt ģimenes. Vīriešiem patīk tāda tipa sievietes, bet viņi rīkojas ar piesardzību, jo tās var būt mierīgās dzīves beigas.

 

Zaļā krāsa: reti iemīlas. Var teikt ir kā ‘kaķene’. Neticami ‘uzkurinās’ partneri, bet pēc kaislīgās nakts ar vieglu prātu aizies prom. Šīm sievietēm patīk sekss, bet viņām ir vienalga, kas ir viņu seksa partneris.

 

Zilā krāsa: radoša persona(vismaz viņas tā uzskata). Sievietes reti izvēlas zilās krāsas apakšveļu. Reti nodarbojas ar seksu, pārsvarā seksa iniciators un vadītājs ir partneris. Toties viņas ir noslēpumainas, kas viņas padara ļoti pievilcīgas.

 

Koša krāsa: patīk eksperimentēt. Patstāvīgi pieprasa izmaiņas un jaunumu intīmajā sfērā, kā arī dzīvē. Viņas ir zinātkāras (ļoti) un drošas.

 

Brūnā krāsa: apmānītā vai bailīgā. Nēsājot brūnās krāsas apakšveļu sieviete baidās, no attiecībām,  maiguma un tuvības, jo iespējams bijusi vairākas reizes apmānīta. Seksa laikā viņa nebūs aktīva, laimīga un negūs baudu, drīzāk tas izpaužas kā pieradums vai pienākums.

Article Tags:
·
Article Categories:
Interesanti fakti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Uzmanību!

Informējam, ka MilasAbece.lv portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

 

Pieņemt un turpināt