Daži labi fakti par seksiņu!!

Daži labi fakti par seksiņu!!

Daži labi fakti par seksiņu!!
10 raksti par seksu, bez to nezināšanas nodarboties ar seksu būtu pieklājīgi…

Tātad:

1: Vidējais dzimumakta ilgums cilvēkam ir trīsarpus minūtes. Sievietei nepieciešams 15 – 20 minūtēm lai sasniegtu orgasmu.

2: Piektajai daļai sieviešu pirmā dzimumakta laikā jaunavības plēve neplīst. Saistīts tas ir ar vairakiem iemesliem: jaunavības plēves nav, tā ir ar ļoti lielu atveri, tā ir ļoti elastīga, vai arī, tā ir ļoti bieza. Otrajā un trešajā gadijumā tā plīsīs tikai dzemdību laikā, ceturtajā gadījumā-nevienmēr, bet reizēm ir nepieciešama speciālista(ķirurga) iejaukšanās.

3: Ap 18% eiropiešu un amerikāņu sieviešu vēlas mīlēties ar vienu un to pašu partneri. Pārējās vēlas daudzveidību.

4: Ap 7% absolūti monogāmi pilsoņi vēlējās aprobežoties ar vienu vienīgu sievieti visu mūžu. 25% gan atzīst, ka ar mēģinājumu un kļūdu metodi cer atrast vienu vienīgo, kuru nekad nekrāptu.

5: Uz vienu lesbieti ir tikai divi geji.

6: Pati spēcīgākā erekcija ir tieši pirms dzimumakta. Uzreiz pēc procesa sākuma asins pieplūdums loceklī pamazām samazinās un erekcija ir tikai 70—80% apmērā, salīdzinājumā ar sākotnējo.

7: Tas ne vien ir normāli, tas pat pareizi, jo pārāk stigri ereģēts loceklis sievietēm sagādātu nepatīkamas sajūtas, tam ir liegts elastīgums un kustīgums (ilgstošs paaugstināta stingruma efekts rodas pie īpaši spēcīga uzbudinājuma, gan arī lietojot afrodiziakus).

8: Aptuveni katra 20. sieviete mēdz saskarties ar vaginismu. Tā sauc krampjainu vagīnas muskuļu saraušanos, kas apņem locekli un tādējādi rada sāpes gan sievietei, gan vīrietim. Labākais veids kā izkļūt no šādas situācijas ir atslābināties abiem partneriem. Labāk būs, ja tie mierīgi pagulēs un aprunāsies, piemēram, par dienas plāniem uz nakošo dienu.
Kad uzbudinājums noplok, spazmām vajadzētu samazināties un beigties. Bet, ja tā tomēr nenotiek un tas ilgst vairak par stundu, vajadzētu izsaukt medicīnisko palīdzību.

9: Sēklinieku temperatūra ir par pāris grādiem zemāka nekā parējais ķermenis. Ja sēklinieki butu tādā paša temperatūrā ar ķermeni tad nespētu nobriest spermatozoīdi.

10: Galvenais uzbudinājuma centrs atrdas galvas smadzenēs! Tieši tādēļ, ir sievietes kuras spēj izjust orgasmu no viena vienīga skūpsta.

Article Categories:
Par seksu · Sekss un veselība

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Uzmanību!

Informējam, ka MilasAbece.lv portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

 

Pieņemt un turpināt