Sekss automašīnā: plusi un mīnusi

Sekss automašīnā: plusi un mīnusi

Laikam ejot intīmajā dzīvē gribas nedaudz paeksperimentēt. Pastaigas mēnes gaismā, vakariņas restorānā, tam visam viegli pārejot nakts tavā gultā – tas ir lieliski. Bet šis ritms sāk apnikt…

Tajā mainās tikai meitenes. Visu taču vienmēr var izmainīt. It īpaši, ja tev pieder auto. Tātad sekss automobīlī. Cilvēkiem ir dažādi viedokļi saistībā ar šo seksa variantu. Mēs palīdzēsim tos sakārtot, un izskatīsim svarīgākos plusus un mīnusus.

Mīnusi:
1. Piedāvājot to, riskē ka tevi nosauks par izvirtuli un pazaudēsi meiteni.
2. Riskanti – nodarbe ar seksu publiskās vietās ir sodāma ar likumu.
3. Neērti. Daudzu traumu risks – sasitumi, sastiepumi un pat lūzumi.
4. Grūti noslēpt pierādījumus. Mašīnā viegli atstāt vai nepamanīt izmantoto prezervatīvu, auskaru, matus utt.
Piemērs no dzīves: Puisim bija romāns ar sievietēm, pēc kārtējā karstā seksa mašīnā visu novācis un iztīrījis. Bet uz stikla palika pēdu nospiedumi. Un sieva braucot to pamanīja… 
5. Var nosmērēt sēdekļus. Tāpēc neaizmirstiet par aizsardzības līdzekļiem, tie pasargās ne tikai tevi no STS slimībām, bet arī tavas auto sēdekļus no nevēlamies traipiem.

Plusi:
1. Ekonomiski izdevīgs. Nav nepieciešams numuriņš viesnīcā, vai drauga dzīvoklis.
2. Adrenalīns. Vai tad neizdalīsies adrenalīns nodarbojoties ar seksu automašīnā uz aizmugurējā sēdekļa vai braucot ar automašīnu saņem orālā seksa baudas?
3. Tas nav standarts. Tu viņu pārsteigsi. Un meitenēm tas ļoti patīk, kad vīrietis ir drošs, neordinārs un gatavs eksperimentēt.
4. Tas ir romantiski. Ja izbrauc ārpus pilsētas, attaisi lūku. Virs Jums ir zvaigžņotas debesis, blakus tek upe. Un Jūs abi esiet vieni, šajā lielajā pasaulē.

Sekss automašīnā nav piemērots visiem. Tas ir kārtējais, bet daudzpusīgais. Tāpēc, kurš tam ir gatavs atradīs 100 iespējas, tas kurš nevēlas 100 iemeslus. Un ko TU meklēsi?

Article Categories:
Seksa tehnika

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Uzmanību!

Informējam, ka MilasAbece.lv portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

 

Pieņemt un turpināt