G – punkts

G – punkts

Jautājums par G-punktu ir strīdīgs – dažas sievietes uzskata, ka tas ir būtisks orgasmam, citas – ka tam nav pilnīgi nekādas nozīmes. Šajā rakstā tiks aplūkotas iespējas, kā to atrast, ko darīt, ja atrod, un kāpēc bez viņa var arī iztikt.
Kur tas atrodas?
Ja Jums tāds ir, tad tas ir atrodams 2.5cm – 5cm vagīnas sieniņas sākumā. To vajadzētu spēt sataustīt ar pirkstu. Ja Jūs neesat seksuāli uzbudināta, tad tas ir tikai zirņa lielumā, bet līdzko esat uzbudināta, tas var sasniegt 2 zirņu lielumu. Tas ir drīzāk apgabals, nevis viens konkrēts punkts. Ja Jūs vēlaties to atrast, Jums jāmeklē nelīdzens apgabals, kaut kas līdzīgs valriekstam, nevis maigs un gluds, kā pārsvarā esošā vagīnas sieniņa.
Kas tas ir?
Daudzām sievietēm tas ir ļoti jūtīgs, erotisks punkts, kas spēj sniegt stundām ilgu baudu, ja to pareizi stimulē. Bieži vien no g-pukta stimulācijas veicina spēcīgu orgasmu. Tomēr ir arī sievietes, kuras neizjūt pilnīgi neko.
Pētījumos tika atklāts vēl viens faktors, kas saistās ar G-punktu – aktīva G-punkta stimulācija palielina sāpju slieksni pat līdz 47% un ilgstoša stimulācija līdz pat 87%. Šis fakts apstiprina teoriju, ka G-punkts ir dabīgs pretsāpju līdzeklis dzemdībās.
Visi G-punkta aspekti un iedarbības faktori joprojām nav noskaidroti, taču svarīgi ir izzināt pašai savu ķermeni un noskaidrot ko var no tā iegūt.

Kā ar to rīkoties?
Līdzko Jūs būsiet noskaidrojuši vai Jums ir vai nav šāda punkta, nākamais solis būtu noskaidrot, vai tas Jums sagādā baudu vai nē. Glāstīšana parasti ir patīkamākā stimulācija.
To var mēģināt noskaidrot, ievietojot rādītājpirkstu līdz otrajam kauliņam, un uz vagīnas sieniņas maigi saliecot pirkstu – līdzīgi kā kādu saucot mēs izmantojam specifisku žestu – “nāc šurp”. Jums ir jāeksperimentē ar spiedienu un glāstu ilgumu, lai uzzinātu, kas Jums rada labākas sajūtas. Ir svarīgi, lai Jūs būtu iepriekš uzbudināta.
Stimulācijas laikā pirmās sajūtas varētu līdzināties vēlmei doties uz tualeti, iespējams, tas tāpēc, ka G-punkts atrodas vagīnas sieniņas priekšā, kur atrodas urīnpūslis, un tas sajūt stimulāciju pirmais. Iespējams, Jums vispirms vajadzētu iztukšot pūsli, un tad mēģināt. Sākotnēji tas var likties dīvaini, bet daudzas saka, ka tas ir tā vērts.

Sajust to seksa laikā.
Tas ir atkarīgs no G-punkta lieluma un atrašanās vietas. Jūs seksa laikā varat to sajust, tacu tikpat labi to var arī nejust. Vēl viena laba poza būtu atrodoties četrrāpus vai stāvus noliecoties, ļaut ieiet no aizmugures. Jāeksperimentē.

Sieviešu ejakulācija.
Dažas sievietes apgalvo, ka G-punkta stimulācijas laikā viņas ejakulē. Pētījumos tika noskaidrots, ka apmērām, 10% sievietes ejakulācijas /orgasma laikā zaudē 9-900ml šķidruma.

Gala vārds.
Atceraties – mēs visi esam unikāli. Iespējams, Jums ir jūtīgs, vai pretēji – nejūtīgs G-punkts. Ja vēlaties eksperimentēt, darāt to ar vieglu sirdi. Necenšaties to pārvērst elles mocībās. Ir ļoti daudzi veidi, kā izbaudīt seksualitāti, un G-punkts ir tikai viens no tiem.

Article Tags:
·
Article Categories:
G - punkts · Seksa tehnika

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Uzmanību!

Informējam, ka MilasAbece.lv portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

 

Pieņemt un turpināt