75 kaislīgas atzīšanās

75 kaislīgas atzīšanās

Vīriešu starpā bija veikta aptauja,lai uzzinātu, kāds ir bijis viņu visuzbudinošākais, satraucošākais un neaizmirstamākais piedzīvojums seksā. Puiši atklāti stāstīja, kas viņus spēj novest baudas septītajās debesīs. Izmanto to savā labā, un tavs mīļotais lūgsies pēc papildporcijas!

1. “Manai draudzenei bija tāda īpaša apakšveļa – tīkliņzeķes, seksīgas biksītes, to priekšspēles laikā viņa man atļāva noplēst no sava ķermeņa.” -Renārs (20)

2. “Noģērb visu, kas tev zemāk par jostasvietu, izliecies pa logu un nevainīgi smaidi, kamēr es ieeju tevī no aizmugures.” -Oskars (28)

3. “Kāda meitene nosēdināja mani krēslā un katrā rokā ielika pilnu glāzi ūdens. Sākumā nesapratu, ko viņa grib, bet, kad viņa uzsēdās jāteniski man virsū, es sapratu, cik esmu bezpalīdzīgs, jo nevarēju izmantot rokas – tas bija tik uzbudinoši.” -Kristians (25)

4. “Kad meitene ar mēli kairina pati sev krūtis, tas ir gandrīz tas pats, kā vērot mīlējoties divas meitenes. Sajūtas ir tādas, it kā mums būtu sekss trijatā.” -Andis (24)

5. “Man bija nenormāli kaislīgs sekss jūrā. Es meiteni iespiedu starp sevi un boju, savukārt viņa mani apķēra ar kājām, un viļņi tikai palielināja mūsu ekstāzi.” -Mārtiņš (26)

6. “Kad tu izģērbies, sasien mani ar savām drēbēm – ar krūšturi rokas, ar zīda zeķēm potītes un tā tālāk.” -Niks (29)

7. “Kāda meitene un es devāmies garākā pārbraucienā – kad nonācām uz vientuļa lauku ceļa, viņa ieslidināja savu roku manās biksēs. Šī svešā un savādā vieta radīja brīnumjaukas baudas trīsas.” -Eduards (31)

8. “Labākā vieta, kur mīlēties, ir uz flīžu grīdas, piemēram, vannas istabā. Tas ir grūti un visai ekstrēmi, bet šāda mīlēšanās sagādā negaidītus erotiskus pavērsienus.” -Raivo ( 21)

9. “Orālā seksa laikā mana meitene skatās uz mani, smaida un kaislīgi čukst: “Mmm.” Mani pārņem milzīgs uzbudinājums, vien iedomājoties par to.” -Kalvis (23)

10. “Mini svārciņi ir visvieglākais veids, kā mani izaicināt. Kad redzu seksīgas kājas, mans prāts pats izfantazē pārējās ķermeņa daļas.” -Armands (24)

11. “Ja pēc mīlēšanās guļu uz vēdera, viegli noglāsti manas muguras lejasdaļu. Tā vieta ir tik jutīga, ka krietni vien pastiprina manas izjūtas pēc orgasma.” -Krists (32)

12. “Es kļūstu vai traks, ja pirms orālā seksa mana draudzene uzkrāso koši sarkanas lūpas. Traipi uz mana locekļa ir kā katras viņas mutes kustības atskaites punkts.” -Ģirts (30)

13. “Tu gribi mani padarīt traku? Pienāc man klāt un ieliec rokās saņurcītas biksītes. Vēl labāk, ja tās ir mitras. Tad noteikti es zināšu, ka tu esi bez apakšveļas.” -Andrejs (24)

14. “Man patīk iegūt savu meiteni no mugurpuses, kad viņa stāv pretī lielajam guļamistabas spogulim. Viņas krūtis tad smagi atspiežas pret spoguli, un tā virsma no mūsu elpas noraso. Sajūta tāda, it kā mēs paši sevi vērotu erotiskā filmā.” -Intars (25)

15. “Ja tu pirms mīlēšanās neesi pietiekami mikla, samitrini sava drauga locekli ar siekalām. Nespēju iedomāties neko labāku.” -Ēriks (26)

16. “Man patīk orālā seksa laikā stāvēt uz ceļiem, kad viņa guļ uz spilvena un darbojas ap manu draudziņu.” -Dmitrijs (30)

17. “Kāda sieviete, ar kuru es satikos, reiz paņēma atlasa lenti un apsēja to ap manu piebriedušo locekli. Tad viņa savilka lenti ciešāk, pēc tam palaida vaļīgāk – tā tas turpinājās līdz pilnīgam spēku izsīkumam. Sajūtas bija neizsakāmi uzbudinošas.” -Stefans (20)

18. “Vienā rokā maigi turi manu draudziņu, bet ar otru cieši satver manu pēcpusi un kontrolē tempu.” -Ivo (22)

19. “Man patīk, ja viņa sēž turku gaumē sakrustotām kājām, tad apguļas uz muguru un tad es ienirstu viņas kāju izveidotajā trīsstūrī. Spiediens uz manu iegurni ir vienreizējs.” -Markuss (24)

20. “Paberzē ar manu draudziņu savu intīmo vietiņu – tas radīs sajūtu, it kā es darbotos ar seksa rotaļlietu, kas man tik ļoti patīk.” -Sandis (21)

21. “Visforšākais ir skatīties, kā meitene, nometusies uz ceļiem, apmierina mani orāli, neizmatojot rokas. Tas ir kā spēles Noķer ar muti ābolu neķītrais variants.” -Pēteris (26)

22. “Es sēžu krēslā, bet tu apsēdies man klēpī ar muguru pret mani, tad atplet kājas un noliecies uz priekšu tā, lai ar galvu pieskartos saviem ceļgaliem. Tas izveidos cieši savilktu aliņu, un izjūtas būs vienkārši debešķīgas.” -Andris (23)

23. “Mana lielākā bauda ir tad, kad orālā seksa laikā tu stingri satver manu pēcpusi, bet pēc tam ar nagiem novelc pār manu augšstilbu. Tas krietni vien pastiprina eksploziju.” -Harijs (25)

24. “Mani ļoti uzbudina, kad pa visu māju it kā “nejauši” ir izmētāti krūšturi un biksītes. Par pārējo es parūpēšos.” -Aleksandrs (26)

25. “Ar mēli darbojies mana locekļa vienā pusē, bet otru pusi masē ar samitrinātu pirkstu. Tādā veidā radīsies sajūta, ka ar manu draudziņu darbojas divas sievietes vienlaikus.” -Edgars (22)

26. “Ar zobiem viegli kodi visu manu ķermeni… it visās vietās. Uzmundrinoši.” -Raimonds (23)

27. “Izģērbies, atstājot vienīgi garu kreļļu virteni. Es dievinu, kad tās ritinās ap taviem krūšu galiem un kad sajūtu, kā krelles rupji iespiežas starp mums.” -Jānis (29)

28. “Nekad neatsakos no vecā labā seksa ar roku, bet, ja viņa noved mani līdz orgasmam, masējot locekli caur biksēm, tas ir neaizmirstams varoņdarbs.” -Artūrs (28)

29. “Piezvani man uz darbu un izstāsti, ka guli gultā, kurā palagi smaržo pēc manis, un tu sevi apmierini dažādos veidos.” -Zigmārs (26)

30. “Tas īpašs pēcmīlēšanās baudījums, kad meitene paņem karstu dvieli un notīra visu manu kailo ķermeņi. Tas ir kā uzticamības pierādījums.” -Roberts (29)

31. “Nav nekas brīnišķīgāks, kā vienlaicīgi just tevī mūsu abu pirkstus. Tas ir līdzīgi, kā turēt vienam otra roku, tikai miljards reižu seksīgāk.” -Normunds (21)

32. “Es guļu uz muguras, un tu uzsēdies man uz locekļa, bet dari to ārkārtīgi lēnām, apstājies pēc katra milimetra vai paskaties uz mani ar niknu skatienu.” -Didzis (23)

33. “Kad es tevi apmierinu orāli, viegli parauj mani aiz matiem. Tad es varēšu vēl labāk sajust tavu kaisli.” -Ainārs (28)

34. “Kad esmu ārkārtīgi uzbudināts, pat niecīga saskarsme sniedz neparastas izjūtas. Aizskar manu locekli ar saviem nagiem, skropstām vai auskariem vai arī maigi pabungā pa to.” -Lūkass (27)

35. “Pirmo reizi, kad ciemojos pie draudzenes vecākiem, es aizgāja uz vannas istabu. Man par pārsteigumu arī draudzene ienāca vannas istabā, lai sniegtu man ātro stresa noņēmēju – viņai zem kleitas nebija biksīšu!” -Gatis (20)

36. “Nostājies četrrāpus un atstāj mugurā krūšturi, lai man ir kur pieturēties, kad ieiešu tevī no aizmugures.” -Fēlikss (22)

37. “Kulminācijas brīdī man joprojām patīk neprātīgie, siekalainie, pusaudžu stila franču skūpsti ar mēli.” -Dāvis (31)

38. “Parausti mani aiz džinsu jostas tā, it kā tev būtu kauns pateikt, ko vēlies. Bet neuztraucies – to, ko tu vēlies, dabūsi jebkurā gadījumā.” -Artis (21)

39. “Kāda meitene vēlējās, lai apmierinu viņu orāli, kamēr viņa stāv četrrāpus. Neērtā pozīcija – arī man bija jāstāv uz visām četrām – lika man sakoncentrēties un izmantot katru sekundi.” -Raivis (26)

40. “Pakāpies kaut kur augstāk, atgulies, atspiedies uz elkoņiem un kājas uzliec man uz pleciem. Es redzēšu visos sīkumos, kā tu kusties.” -Ivars (21)

41. “Dažreiz es savu locekli iespiežu starp draudzenes dibena vaidziņiem un braukāju ar to uz priekšu un atpakaļ. Kad viņa sasprindzina dupsi, sajūtas kļūst vēl labākas.” -Kaspars (28)

42. “Visiem čaļiem vājā vieta ir neķītras sarunas. Pasaki man, cik dziļi vai stipri man darīt TO, un tu piedzīvosi neaizmirstamu izpildījumu.” -Jānis (22)

43. “Kad mēs to darām karotes pozā un es esmu aizmugurē, saliec kājas, pierauj tās pie savām krūtīm, tad atkal iztaisno un dari tā visu laiku. Tas sniegs brīnišķīgu, vēl nebijušu berzi.” -Juris (30)

44. “Uzklūp savam draugam uzreiz, kad viņš pārnāk mājās no darba vai futbola treniņa un viss ir vienos netīrumos. Nav nekā seksīgāka, kā redzēt sviedrainus ķermeņus pārvēršamies dubļos.” -Uldis (26)

45. “Kad mēs mīlējamies četrrāpus, iespied starp ceļiem spilvenu. Tas ļaus man ciešāk piekļauties, bet tu jutīsies, it kā peldētu.” -Dmitrijs (24)

46. “Tādi pārsteigumi kā augstpapēžu kurpes virtuvē vai īsi šorti aukstā laikā vienmēr var piesaistīt visu manu uzmanību.” -Māris (30)

47. “Skūpstīšanās laikā viegli pasit man pa zodu. Man patīk kaitinošas izjūtas.” -Kristaps (23)

48. “Dzimumlocekļa galviņas masāža pēc mīlēšanās ir debešķīga, jo tad visas asinis ir saplūdušas tajā.” -Roberts (22)

49. “Ikviens veids, kā tu pati kairini savu ķermeni pirms mīlēšanās, ir zelta vērts. Tikai atļauj man uz to skatīties un uzbudināties.” -Edmunds (20)

50. “Mīlējoties ar seju pret seju, vienu kāju iztaisno, bet otru uzcel man uz pleca. Tev būs jābūt lokanai, bet tādā veidā mans loceklis būs brīnišķīgi iespiests.” -Rolands (27)

51. “Mana draudzene iekārdina mani ar čukstiem. Tas uzbudināja, kad pirmo reizi satikāmies un vajadzēja būt ļoti klusiem, lai istabas biedri neizdzirdētu, ar ko mēs nodarbojamies.” -Artis (28)

52. “Dažreiz, kad pārnāku mājās, sastopu savu draudzeni pilnīgi kailu gatavojam pusdienas vai lasām grāmatu. Viņa pasaka: “Čau!”, it kā nekas nebūtu noticis, un gaida, kad ķeršos pie lietas un vilkšu viņu uz guļamistabu.” -Aigars (24)

53. “Labāko seksu ar roku esmu piedzīvojis, darot to taksometra aizmugurējā sēdeklī. Mēs nebijām pārliecināti, vai šoferis zina, ar ko mēs nodarbojamies. Un fakts, ka esmu ierobežots laikā, lai beigtu, tikai vairoja spriedzi.” -Rihards (32)

54. “It kā nejauši sāc glāstīt savu roku iekšpusi, tad kaklu, tad vietiņu starp krūtīm un visu laiku skaties uz mani. Tas ir, it kā tu fantazētu, ka es tev pieskaros.” -Gints (22)

55. “Mana bijusī draudzene gribēja, lai pēc iespējas stiprāk kožu viņai krūtīs, pat tā, lai tās nedaudz savainotu. Viņas ekstāzes kliedzieni darīja mani traku.” -Viesturs (29)

56. “Pirms sākam darīt ko vairāk, ar savu mēli aplaizi manas lūpas. No labsajūtas es jukšu prātā.” -Aivars (27)

57. “Kādu vakaru ieslēdzu datoru un uz ekrāna ieraudzīju savas draudzenes kailfoto, bet viņa mani gaidīja blakus istabā.” -Linards (27)

58. “Paņem mutē manus sēkliniekus un viļā tos uz riņķi. Tie ir ļoti jutīgi, bet, kamēr tu nekod, tās ir labas sajūtas.” -Jānis (24)

59. “Seksa laikā vienu kāju ieliec starp manām kājām, bet otru aizliec man uz muguras. Tas mainīs visu.” -Kristaps (25)

60. “Reiz, kad atgūlos gultā un atvēru atvilktni, lai paņemtu grāmatu, atklāju tās vietā lubrikanta pudelīti.” -Ralfs (23)

61. “Man patīk, ka esmu meitenei virsū un viņa masē sev vēdera lejas daļu. Tas mani uzmundrina un parāda, ka viņa jūt to vietu, kur esmu viņā iegājis.” -Uģis (30)

62. “Man patīk nodarboties ar seksu, guļot uz sāniem, jo šādā pozā meitenes krūtis šūpojas jaunā, pilnīgi citādākā veidā.” -Sandijs (29)

63. “Kad sniedzu tev maigu skūpstu, paņem manu galvu, piespied cieši klāt un paturi kādu laiku. Tas palielinās manu iekāri.” -Kārlis (25)

64. “Iespied manu locekli starp savām krūtīm un palaizi tā galiņu. Es tevi nekad neaizmirsīšu.” -Daniels (27)

65. “Lai palielinātu man baudu, paņem gultā glāzi vēsa ūdens un izsmidzini to sev uz krūtīm tā, lai uzšļakstās virsū arī man.” -Valdis (24)

66. “Man patīk, ka tu mīlējoties visu laiku atkārto vienu un to pašu vārdu, piemēram, “jā” vai arī manu vārdu. Es spēju noteikt tavu uzbudinājuma pakāpi pēc tā, kā mainās skaņa.” -Toms (19)

67. “Kaila izstiepies gultā pilnā garumā un izstiep rokas sev aiz galvas. Tas padarīs tavu ķermeni garāku… un radīs nebeidzami nostieptas ādas valdzinājumu.” -Emīls (21)

68. “Kad ejam ēst pusdienas, piespied mani pie ledusskapja un pieploc man klāt. Pēc šāda atgadījuma es meklēšu iemeslus, lai nokļūtu virtuvē.” -Kurts (28)

69. “Mīlējoties misionāru pozā, saliec kājas ceļos un, cik vien vari, pacel gurnus uz augšu. Tas visparastāko pozu pārvērtīs īsti akrobātiskās sajūtās.” -Adrians (31)

70. “Kad glāsti manu locekli, ar īkšķi pārbrauc tā galviņai ik reizi, kad esi virs tās. Tas pacels mani septītajās debesīs.” -Vents (29)

71. “Mana draudzene gultā mani ārkārtīgi stipri saspiež. Tas man atgādina, ka viņai ir kaislīgas kaulu lauzējas slēptās vēlmes.” -Juris (28)

72. “Kad tu pēc mīlēšanās uzģērb savu seksīgo apakšveļu, tas ļauj man sajust, ka tu patiešām esi mana sapņu meitene. Es pēc neilga laika atkal esmu gatavs mīlēties.” -Nils (24)

73. “Mīlēšanās laikā paņem fotoaparātu. Tev pat nav jāfotografē – tikai no domas vien, ka tu nobildēsi mūs kopā, es palieku gluži traks.” -Gustavs (30)

74. “Pirms liecies gultā, ieziedies ar bērnu eļļu. Tu būsi tik slidena, un es nezinu, ko tu darīsi vispirms.” -Valters (23)

75. “Kad tu atrodies jātnieces pozā ar muguru pret mani, turies pie manām kājām un maigi glāsti manus kāju pirkstus. Neķītrais skats un pārsteidzoši maigie pieskārieni ir gandrīz vairāk, nekā es spēju izturēt.” -Matīss (30)

…Un vissliktākais sekss viņa dzīvē

Ko? Domāji, ka slikts sekss nevar būt? Ha!

“Reiz mana draudzene kaut kur sadabūja lateksa kostīmus. Tas bija jautri līdz brīdim, kad es rāvējslēdzējā ierāvu savu kaunuma apmatojumu.” -Pauls (24)

“Reiz man kopā sajaucās izsaucieni “Ak, Dievs!” un “Es tevi mīlu”, kā rezultātā es iekliedzos: “Es tevi mīlu, Dievs!” -Dainis (25)

“Mīlējoties es pēkšņi sāku nenormāli kliegt, jo man šķita, ka pa mani kaut kas rāpo. Izrādās, ka pie manām sasvīdušajām krūtīm vienkārši bija pielipis garš mats.” -Vilnis (27)
Izmantotie resursi: news.frut.lv/

 

Article Categories:
Padomi · Seksa tehnika

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Uzmanību!

Informējam, ka MilasAbece.lv portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

 

Pieņemt un turpināt