Par orgasmu

Par orgasmu

Vairums pāru tikai retums sasniedz orgasmu vienlaikus, bet tādēļ viņiem sekss nekļūst mazāk aizraujošs.

Vīrietim

Amerikāņu ārsti ir savākuši datus par vīriešiem, kuri viena dzimumakta laikā sasnieguši no diviem līdz deviņiem orgasmiem.

Dažiem no viņiem sēkla noplūda pirmā orgasma laikā, citiem — pēdējā orgasma laikā, bet pārējiem — kaut kad pa vidu. Bija pat tādi, kuriem sēkla noplūda vairākkārt. Daudzi no šiem vīriešiem atkārtotus orgasmus pirmo reizi piedzīvoja pusmūža.

Iespējams, ka atkārtotus orgasmus sasniegtu lielāka daļa vīriešu, ja vien viņi spētu pārvarēt dziļi iesakņojušos uzskatu, ka līdz ar sēklas noplūšanu viss beidzas. Atraisīta gaisotne kopā ar emocionālu tuvību un apstākļiem, kuri ļauj nodarboties ar seksu nesteidzīgi, palielina varbūtību, ka vīrietim radīsies vairāki orgasmi, vēl jo vairāk tad, ja partnere ir atsaucīga un ilgstošs dzimumakts viņu nenogurdina.

Tomēr, gluži tāpat kā sievietēm, kuras spēj sasniegt atkārtotus orgasmus, arī vīriešiem tas nenoliek katru reizi.

Vīrietis var iemācīties gūt vairākus orgasmus, daudzkārt novedot sevi līdz orgasma tuvošanās izjūtai, bet aizturot ejakulāciju. Beidzot pienāk brīdis, kad viņš spēj šos divus stāvokļus atdalīt. Mīlas pilnu attiecību radītā patīkamā un brīvā atmosfērā vīrietis var atklāt, ka viņš nezaudē erekciju un spēj turpināt, sasniedzot vēl vairākas kulminācijas.

Sievietei

Lai sieviete varētu izbaudīt vairākus orgasmus, vīrietim sevi rūpīgi jākontrolē, lai izvairītos no ejakulācijas, taču izdarītu pietiekami dziļus un ātrus grūdienus, kuri ļautu partnerei sasniegt orgasmu. Sieviete var arī izmantot vibratoru vai sasniegt vairākus orgasmus ar masturbāciju, kuru viņa veic pati vai kurā viņai palīdz partneris.

Pēc katra orgasma partneriem brīdi jāatpūšas, pēc tam visu var sākt no jauna. Šādā veidā sieviete var sasniegt divus, trīs vai pat daudz vairāk orgasmu.

Lielākā daļa sieviešu pārliecinās, ka viņu seksuālā uzbudinājuma līmenis paaugstinās līdztekus praksei: jo biežāk sieviete masturbē, jo lielāku baudu tas sagādā un, jo lielāku baudu tas sagādā, jo biežāk un labprātāk viņa to dara.

Lielākoties sievietes var attīstīt savu spēju sasniegt vairākus orgasmus, stiprinot iegurņa muskuļus un daloties savās seksuālajās fantāzijās ar partneri, taču vairāk par visu viņām nepieciešama partnera tieša palīdzība. Ja jūs tiecaties izbaudīt atkārtotus orgasmus, partnerim tas ir jāzina, un jums jālūdz, lai viņš turpina jūs stimulēt arī pēc pirmās kulminācijas sasniegšanas.

Tā kā vīrieša izjūtas orgasma laikā atšķiras no jūsu, viņš var uzskatīt, ka esat saņēmusi pietiekami daudz mīlas spēles tikai tāpēc, ka tā tas ir viņam.

Article Tags:
·
Article Categories:
Par seksu · Sekss un veselība

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Uzmanību!

Informējam, ka MilasAbece.lv portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

 

Pieņemt un turpināt