Kāpēc sievietes atsakās no seksa?

Kāpēc sievietes atsakās no seksa?

 Sievietes kompleksi ietekmē ne tikai viņas uztveri un pašvērtējumu, bet arī attēlojas viņas intīmajā dzīvē. Vairāk nekā puse sieviešu izvairās no seksa ar savu partneri, jo uzskata ka viņas ir resnas un liekais svars…

Pēc ekspertu domām, mūsdienu sievietes sevi pašas ieliek moku grožos, jo vēlas iegūt no savas ārienes (ķermeņa un organisma) neiespējamo un noslogo savu dienas grafiku ar nevajadzīgām lietām, no kā nākas nopietni ciest viņu attiecībām.

Nesen Lielbritānijā tika veikta aptauja, kuras rezultāti liecina, ka 52% sieviešu kautrējas atkailināties un mīlēties ar savu partneri, un tam par iemeslu ir lielais svars un neideālas formas. No 4000 sieviešu kuras piedalījās aptaujā 29% atzīst ka izvairās no seksa jo sevi uzskata pārāk resnām, 23% nevēlas lai viņu otrā pusīte redzētu kratošo tauciņu. Daudzas no sievietēm pie iemesliem, kāpēc nevēlas nodarboties ar seksu, minēja arī nogurumu pēc darba dienas. Ap 72% respondentu šo iemeslu minēja kā numur viens lai atteiktu seksam.

Eksperti no apkopotajiem rezultātiem ieguva trīs galvenos iemeslus kāpēc sievietes nevēlas ar to nodarboties: 33% šaubas par sava ķermeņa skaistumu, 33% – slimības, 32% – stress.

Kā tika secināts, mūsdienu sievietes patstāvīgi tiecas uz kaut kādiem mītiskiem ideālistiskiem standartiem kuri ir nereāli un dabā nepastāv, bet sliktākais ir tas ka no tā tiek samazināta intīmās dzīves kvalitāte un negatīvi ietekmē abus partnerus.

 

Article Categories:
Par seksu · Sekss un veselība

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Uzmanību!

Informējam, ka MilasAbece.lv portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

 

Pieņemt un turpināt