Mazi padomi koķetēšanā

Mazi padomi koķetēšanā

 Koķetēšana ir visiem zināma, it īpaši dāmām, bet gadās arī tā, ka centies un dari visu kas iespējams, bet neizdodas. Tieši tāpēc Mīlas Ābece nolēma apkopot un sniegt Jums, lasītāji, svarīgākās koķetēšanas tehnikas pamatelementus.

  •  Skatoties sarunu biedra acīs, aizturiet skatienu nedaudz ilgāk, tas uzsvērs Jūsu ieinteresētību.
  •  Parādiet to, ka vēlaties būt tuvāk potenciālajam partnerim, kustieties tuvāk viņa/viņas pusei.
  •  Smaids – vislabākais ierocis kā pietuvināties cilvēkam. Smaidiet un veltiet garāmejošu skatienu sarunu biedram.
  •  Klausoties sarunu biedrā, mājiet ar galvu, tādējādi piekrītot viņa teiktajam.
  •  Uzturot kontaktu – apsēdieties, tādējādi jutīsieties drošāk un ērtāk.
  •  Runas laikā žestikulējiet – tas uzsvērs Jūsu vārdu nozīmi, bet, nepārcentieties.
  •  Novelciet ar mēles galiņu pa lūpām, piedevām uzmetot skatienu sarunu biedram – tas Jūs ievedīs flirta atmosfērā un Jūs sāksiet just gaisā virmojošu seksa smaržu.
  •  Pieskarieties sarunu biedram,  it kā nejauši uzduroties uz viņa rokas, pleca, un varbūt arī maigi novelkot ar roku pa muguru. “Nejaušie pieskārieni” ļoti labi iedarbina seksa refleksa mehānismu, tādējādi vairāk noskaņojot Jūsu sarunu biedru uz intrigu.


Seksuāls skatiens

Flirta laikā un seksuāli uzbudinātā stāvoklī Jūsu acu zīlītes palielinās – ļaujiet sarunu biedram to pamanīt. Seksuāls skaties viņu ieinteresēs, tikai nepārcentieties, izskatīsieties stulbi.

Imitācijas efekts…
Imitējiet sarunas biedru, kopējiet viņa kustības – tas radīs imitācijas efektu un iespaidu, ka abi esat uz viena viļņa. Tieši šī sajūta palīdzēs Jums abiem vieglāk satuvināties, jo radīsies sajūta, ka viņš Jūs pazīst jau sen, un abi esat līdzīgi un izprotat viņu.

Kā pieskarties? jeb – pieskaries man maigi…
Lai piedotu komunikācijai juteklīgus iespaidus – centieties pieskarties Jūsu partnerim, tikai neizrādiet pārāk atklātus seksuālos nolūkus, tas var izjaukt Jūsu radīto nesaspīlēto atmosfēru.

Izrādiet īpašu siltumu…
Ja gadījumā šī nav pirmā no Jūsu tikšanās reizēm, tad sasveicinoties, pieņemsim, ar roku, aizturiet rokasspiedienu nedaudz ilgāk, aptuveni uz divām sekundēm, bet nesaspiediet. Pieskārieni piedod siltumu sarunai, nebaidieties pieskarties, apskaut viņu. Ja sarunu biedrs ir uztraucies, saviļņots, izrādiet līdzjūtību, uzliekot savu roku uz viņa rokas.

Kā ieintriģēt…
Tad, kad esat jau pazīstami un izrādījuši savstarpējās simpātijas viens otram, varat rīkoties daudz drošāk, kas netiks pārprasts, bet tieši pretēji – ieintriģēs. Piemēram, apskaujot viņu, nelieciet rokas ne uz pleciem ne viduklī, bet nedaudz zemāk, uz gurniem. Ņemot rokas nost no gurniem, tās var “nejauši” noslidināt gar dupsi, tādējādi nebūs saprotams, vai tas tika darīts ar nodomu vai nejauši.

Kā noskūpstīt? jeb – noskūpsti mani…
Attiecību sākumā samierinieties ar maziem, viegliem skūpstiem sasveicinoties, lai Jūsu pirmais skūpsts ir maigs, silts, bet ne kaislīgi valdonīgs. Iespējams, Jums liksies, ka šis ieteikums liksies banāls, bet pēc plāna, Jūs veidojat daudz stabilāku un kaislīgāku pamatni Jūsu turpmākajās attiecībās…

Tad, kad būsiet pavadījuši daudz vairāk laika kopīgi, sapratīsiet, ka ir daudzums citu veidu, kas jūsu attiecībām liks būt daudz kaislīgākām un dziļākām.

Article Tags:
· · ·
Article Categories:
Koķetēšana · Seksa tehnika

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Uzmanību!

Informējam, ka MilasAbece.lv portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

 

Pieņemt un turpināt