Viņa tavā varā

Par orgasmu

vina tava vara

 Lai Jūs abi satiktos gultā, nepietiek vien ar to, ka grib tikai viņš, vēl nepieciešams, lai gribētu arī viņa. Daži padomi, kā viņu pievilināt, ieinteresēt un izdarīt tā, lai viņa pati piedāvātu Jums satikšanos gultā…

1. Paziņo par sevi…
Psihologs Perijs Bafingtons (Perry Buffington) apgalvo, ka patiesībā tas neesot tik sarežģīti, jo vairums sieviešu pašas dod mazus, klusus signālus, kuri provocē vīriešus seksam, tieši tāpēc tev ir nepieciešams izdarīt tā, lai šie signāli būtu virzīti tavā virzienā.

Kā to panākt? Tad, kad esat ieradušies uz kādu pasākumu vai “tusiņu”, centieties vienmēr atrasties telpas centrā. Tu būsi redzes lokā, tevi varēs apskatīt, aplūkot, jo lielākajai daļai sieviešu piesaista centrālās personas (arī tie, kuri uzmanības centrā). Ja starp viesiem pamanāt mazpazīstamu sievieti, obligāti sveiciniet viņu ar smaidu, sagaidiet no viņas atbildes smaidu, pacentieties vairāk “saskrieties” ar acu skatieniem, pēc tam ieteicams pāriet no telpas centra uz citu vietu. Tu esi parādījis, ka esi gatavs kontaktam. Gaidiet turpinājumu…

2. Vienatnē…
Perijs Bafingtons apgalvo, ka saņemt sievietes piekrišanu jebkam nav grūti, tev vienkārši uzmanīgāk jāseko viņas acu zīlītēm, kad acu zīlītes palielinās, palielinās cilvēka uztvere, un piedāvāt vajagot tieši šajos momentos.

Pieņemsim, ka tev gribās paātrināt notiekošo, un nevelies gaidīt, tad sāc rīkoties apgrieztā secībā. Izveido puskrēslu, viņas acu zīlītes paplašinās, kā arī palielinās uztveršana – pienācis laiks, lai vērstos pie viņas ar piedāvājumu, bet šajā brīdī ļoti uzmanīgi jāseko viņas reakcijai – ja viņa acu skatienu novērš uz kreiso pusi, viņa ir gatava pieņemt ātru lēmumu, ja skats novēršas uz labo pusi – viņa šaubās un vēl nav gatava pieņemt lēmumu. Šajā brīdī var palīdzēt nedaudz lirikas – izstāsti viņai, cik laimīgu tevi padarīs viņas pozitīvais lēmums.

3. Sievietes iemīlas klausoties…

Tev obligāti ir jāizstāsta, cik labi kopā pavadīji laiku, cik ļoti viņa tev iepatikusies. Sievietes organisms uz šiem vārdiem noreaģēs ar satriecošu  laimes hormonu  (endorfīnu) pieplūdumu. Lai atkārtoti izjustu šo sajūtu, sieviete darīs visu.

4. Esi uzstājīgs…

Jūsu attiecības turpinās. Un, pirmais strīds. Strīda, nesaskaņu laikā centies izrādīt savu pārliecību un taisnību (jo sievietēm patīk, ka vīrietis sevī ietver tādas īpašības kā stabilitāte, pašapziņa, spēja aizsargāt un līdera dotības, bet centies izdarīt tā, lai šādos gadījumos sieviete biežāk gūst virsroku, jo lielākai daļai sieviešu patīk, ka tikai viņām ir taisnība. Piezīme – satikšanās laikā uzzini par viņu, kāda tipa sieviete viņa ir: tai kurai patīk vara, vai arī kontrole…

5.Esi dāsns…

Jau no senseniem laikiem sievietes ir pievilinājis vīrieša dāsnums. Seko, ka vīrietis ar savu rīcību parāda, ka esi pietiekoši nodrošināts un pat nedaudz vairāk, ar kuru viņš ir gatavs dalīties. Nav lielas nepieciešamības dāvināt dārgas dāvanas un kopīgi apmeklēt restorānus. To var izrādīt arī nedaudz savādāk, piemēram, apžēlojoties par ielu muzikantu, kļūstot par asinsdonoru vai vienkārši palīdzēt bērnu namiem finansiāli vai ar palīdzīgu roku – to visu darot Jūs radīsiet pozitīvu iespaidu un palīdzēsi apkārtējiem, kā arī paaugstināsi savu pašvērtējumu, bet tas jau nevienam nenodarīs pāri.

Article Categories:
Interesanti fakti · Padomi

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Uzmanību!

Informējam, ka MilasAbece.lv portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

 

Pieņemt un turpināt