Par seksu

Par seksu

seksNo Freida psiholoģijas uzskata, ka visas grūtības dzīvē ir cieši saistītas ar sliktu seksu. Jūsu alga ir par mazu, neejat augšup pa karjeras kāpnēm, nevēlaties gatavot ēst, nemitīgi aizmirstat lietas savā dzīvoklī? Ieklausieties sevī: iespējams, lieta pavisam nav ne naudas trūkumā ne nogurumā. Varbūt, vienkārši jums ir slikti gultā. Bet kāpēc mēdz būt slikti. Mēģinām tikt galā!

Pirmais Variants: NEGRIBAS

Dažas sievietes uzskata, ka sekss viņām nav vajadzīgs. Viņām pietiek ar citām raizēm kā sekss. Darbā grūtības, mājās nekārtība, bērni nebaroti, grīdas nemazgātas.

Ieklausīsies vakarā organismu – patiešām, gultā it kā negribas, vienīgi ja tik aizmigt… Pēc mēneša, otra sāc uztvert seksu kā kārtējo pienākumu. Pusnaktī visa māja gremdējas miegā, uz virtuves kalst berztie trauki, uz balkona – izmazgātā veļa, bet tu, kā Pelnrušķīte, lūdzu uz balli – lēkājiet veselu stundu laulāto gultā! Ar gadiem kaut kas līdzīgs sāk notikt ar vīriešiem. Ar vecumu top neveikli parādīt bijušo interesi par seksu. Kāds sekss, kad tu esi sirms, bet mājā skraida mazbērni!
– Mīlestībai un seksam nav vecuma, – apgalvo daudzi ārsti – seksologi. Seksualitāte ir cilvēciskas dabas svarīga daļa. Protams, dzimumdzīves intensitāte var ar vecumu pazemināties, bet pilnībā tā nekad nezūd. Ja cilvēks jūt vienaldzību seksam, tas nozīmē, ka kaut kas nav kārtībā. Intīmās dzīves zuduma cēlonis var būt slimība, problēmas ģimenē, sarežģītībā attiecībās starp partneriem, stress…

Padoms: iepazīsties viens otru daudz tuvāk

Ar labiem seksuāliem partneriem nedzimst. Par tādiem kļūst – turklāt pašizglītības procesā. Sāciet to ar vienkāršu nodarbi: iepazīstiet sevi un savu partneri. Pēc ārstu vārdiem, mūsu ādai ir vienota seksuālā institūcija. “Pieskarieties dažādos ķermeņa rajonos. Dariet to par lūpām, pirkstiem, mēli. Mainiet pieskāriena raksturu – no viegla, kas ir gaisīgs, līdz spēcīgam. Lai tieši to pašu izdara jūsu partneris. Izmantojiet dažādas kustības – riņķveida, glāstu veidā. Pie tam ieklausieties savās sajūtās un uzmaniet partnera reakciju, – ieteic seksologs. – Ar laiku jūs sapratīsiet, kas sagādā vislielāko baudu jums, kā arī – iemīļotajam cilvēkam”.
Kvalitatīvam seksam svarīgi mācēt radīt intīmu vidi. Jums nedrīkst traucēt, ne TV, ne mobilais tālrunis, ne dators, nenovērsieties no lietas – pasaule pagaidīs. Pat ja jūsu sekss turpināsies tikai piecas minūtes, šīs piecas minūtes veltiet tikai viens otram.

Otrais variants: NESPĒJU

Labi, sacīsiet jūs. Atļausimies, iztērēšu es mēnesis uz studēšanu sevi un partneri. Pieņemsim, izstāstīšu partnerim visu taisnību: tā, ka mēs agrāk pieņēmām par orgasmu, bija astma. Bet orgasms mums, izrādās pavisam ar citām pazīmēm un nemaz tajā vietā. Bet ko izdarīt, ja starp laimi un ar mums stāv problēma? Pareizāk, nestāv…
Pēc statistikas, nav vīrieša, kurš kaut vai reizi dzīvē nav nokļuvis neērtā situācijā – ar novītušu intrumentu rokās. Septiņi izjutuši šo drāmu atjauno savu reputāciju jau nākamnakt, bet pie katra astotā mirklīga vājība pieņem hronisku raksturu. Vīriešu starpā, kas ir vecāki pāri 40 gadiem ar erekcijas traucējumiem cieš aptuveni 30 procenti.

Padoms: Tiekat līdz beigām, rekomendējam izlasīt sadāļās “Impotence”, “Adenoma”, “Prostatīts”.

Šai problēmai- var būt daudz dažādu cēloņu, un saprast tās ir spējīgs tikai speciālists. Iespējams, problēmas pamatā ir psiholoģiski cēloņi, tad no tām tiek vaļā ar psihoterapijas palīdzību. Nav izslēgta hormonu loma. Pēc 45 gadiem apmēram pie 40 procentiem vīriešu attīstās vīriešu tā saucamais klimakss, pazeminās testerona hormonu līmenis. Uzzināt šo stāvokli var ne tikai pēc erekcijas samazināšanos, bet arī pa spēku pagrimuma, garastāvokļa pasliktinājuma, pēkšņu vienaldzību darba lietās… Notiek, ka dzimumloceklis nepiepildās ar asinīm asinsvadu saslimšanas dēļ, kā arī ir citi cēloņi. Tad palīgā nāk viagra, vai arī kaut kādas citas zāles kas veicina asinscirkulāciju dzimumloceklī. Ja un tas nav palīdzējis, tiek pielietotas citas – ar šļirces palīdzību tiek ievadītas zāles dzimumloceklī, vakuumu aparāts un, beidzot, ķirurģija. Var, var mūsu laikos atgriezt vīrietim dabīgo spēku un pašpārliecinātību!

Variants ir trešais: GRIBAS, BET PĀRĀK

Zināt, kas ir sliktāks par vīrieša nespēju? Apgrieztais variants ir pārmērīgs spēks. Iedomājieties: vīrietis nodeg no vēlmes. Viņš ir aktīvs un varens. Tik aktīvs, ka varenību un gribu savu apvaldīt nespēj. Partnere vēl priecājas viņa ar skaistām acīm, bet viņš jau – upss! – izjuta visu ko vien varēja.
Labu laiku seksologi nevarēja vienoties, kas ir priekšlaicīga ejakulāciju. Strīdi gāja par minūtēm. Saprotams, ka orgasms pēc 1-2 minūtēm pēc s dzimumakta sākšanas – pārāk ātrs. Pietiekams skaitās 5-8 minūtes. Bet ja gribas nedaudz ilgāk?.. Pēc ilgstošajiem strīdiem, atbilde tika atrasta. Priekšlaicīga ejakulācija – tas ir nemākulība kontrolēt savējo orgasmu.

Padome: NOSTIPRINIET REPUTĀCIJU

Prasmei kontrolēt ejakulācija var iemācīties. Tam vajag vērsties pie seksologa. Viņš noskaidros cēloņus un iemācīs speciāliem vingrinājumiem “gribasspēka treniņam”. Trenēties var mājas apstākļos – vienam vai ar saprotošo, mīlošu partneri. Kā par palīdz līdzekli rekomendē izmantot aerosolu, ziedes galviņas jūtelības pazeminājumam vai tabletes, kuras ārstē pacientus ar paaugstināto trauksmainības līmeni un depresiju. Tabletēm bija negaidīts blakus efekts – reizē ar trauksmi vīriešiem zuda spēja pa dažām sekundēm nonākt līdz orgasmam. Tagad šīs grupas zāles veiksmīgi tiek izmantotas seksoloģijā.

Variants ceturtais: UN GRIBAS UN DURAS

Ir sievietes, kuras gultā sajūt sāpes – bet ne tāpēc, ka tām traucē drumslas vai palaga ieloces. Un ne tāpēc, ka nepatīk partneris. Vēl jo vairāk – partneris ļoti patīk un gribas izjust ar viņu to tuvību. Bet šeit rodas sāpe – un viss iet grīstē.
Ir mīklaina slimība. Dzimumdzīves ceļā tā nenododas, bet dzimumdzīvi noindē. Agrāk par šo kaiti nebija zināms nenieka, bet pašlaik zināms mazliet vairāk. Slimība attīstās nelielā ādas iecirknī starp kaunuma lūpām un ieeju makstī. Tur rodas kairinājums, kurš padara dzimumaktu par sāpīgu.
Šīs slimības cēloņi tiktāl ir neskaidri. Daži zinātnieki uzskata to kā ādas saslimšanu. Citi uzskata, ka pie vainas ir neru receptori. Ir uzskats, ka slimība var būt ilgstošu atkārtotu iekaisumu rezultāts sievietes dzimumorgānos. Neizslēdzas tāpat variants, ka tā ir pretapaugļošanās tablešu blakus efekts vai paaugstinātā sāļu satura urīnā.

Padoms: paņemiet eļļas

Ja jūs ciešat no ginekoloģiskas saslimšanas, kura izsauc sāpes dzimumakta laikā, bet antibiotikas vai citi preparāti, kuru ieteica ginekologs, nepalīdz, neizslēgts, ka runa iet par šo kaiti. Ieteicams vērsties pie seksologiem. Speciālists izstāstīs sievietei par dažādiem līdzekļiem, kas samazina sāpes pie dzimumorgānu kontakta. Palīgā iet atšķirīgas eļļas, speciālā vingrošana un diēta kā arī īpaši higiēnas likumi. Reizē rekomendējama ķirurģiska operācija.

Daudzi ļaudis uzskata, ka sekss tiem – pavisam nav galvenais. Lūk darbs, pārticība mājā, gādība par bērniem -cita lieta. Īstenībā cilvēks, kas nesaņem prieku gultā, pazaudē prasmi priecāties arī par citām baudām.

Tas, kurš gadiem nav apmierinājies savas seksuālās vajadzības, var izpelnīties īstāko depresiju. Ja intīmajā dzīvē kaut kas neiet kā nākas, vēršaties pēc palīdzības pie speciālistiem. Galu galā, nodarboties ar seksu, ir tieši tāda pati fiziska vajadzība pēc ēdiena vai miega. Ja moka bezmiegs mēs vēršamies pie ārsta, tad kāpēc mums nevērsties pēc palīdzības pie seksuālas apmierinātības samazināšanās?

Article Tags:
·
Article Categories:
Par seksu · Sekss un veselība

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Uzmanību!

Informējam, ka MilasAbece.lv portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

 

Pieņemt un turpināt