Orgasms

Orgasms

Katram cilvēkam orgasms izpaužas citādāk – kādā veidā iegūts, cik stiprs un ilgs. Orgasms ietver sevī dažādus fiziskos un emocionālos faktorus.

Kas ir orgasms?

Orgasmam ir daudz un dažādas definīcijas. Bet pārsvarā uzpeld vārds “spriedze”. Tas ir kā fizisks noslogojums, kuram ir jātiek pāri, lai gūtu atvieglojumu.
Kas notiek ķermenī?
Tehniskās lietas ir diezgan iespaidīgas:

1.) Jūsu sirds dauzās straujāk un elpošana kļūst smagāka .
2.) Līdz Jūsu dzimumorgāniem ir nonākušas asinis, kas veicina dzimumorgānu muskuļu saraušanos.
3.) Nostrādā reflekss iegurņa daļā – muskuļi saraujas un atslābst 5-15 reizes 0.8 sekundēs. Tas ir tā saucamais orgasms.
Kas nav orgasms?
Orgasmam nekad nevajag būt seksa mērķim. Jūs ar partneri varat pavadīt lielisku laiku, jūtoties pacilāti, jutekliski, mīloši, arī nesasniedzot orgasmu. Tas viss ir patiesi skaisti un forši, ja nu Jūsu mērķis nav palikt stāvoklī, tad izjūtas vairs nav tik būtiskas.
Jūs nevarat piespiest, lai kādam būtu orgasms. Ko varat darīt lietas labā, lai tomēr būtu labi? – radiet drošu, mājīgu vidi, kur aizmirsties ar savu partneri, un orgasms pats no sevis būs.
Orgasms nav saistīts tikai ar dzimumorgāniem. Daudzi izjūt orgasmu nemaz nepieskaroties tiem. Daži to raksturo kā “tirpas”, citiem šī sajūta pārņem visu ķermeni.

Notēlot orgasmu.
Kāpēc vīrieši un sievietes notēlo orgasmu? Iespējams, orgasms ir kā seksa kulminācija, pēc kura viss beidzas. Ja kaut kādu iemeslu pēc Jūsu ķermenis vai prāts nesasniedz orgasmu ilgstoši, tas varētu būt kā brīdinājums, ka kaut kas nav kartībā.
Daudzi, kas notēlo orgasmu, dara to, lai apmierinātu partneri. Jo citādi, ir sajūta, ka liekat viņam vilties. Tā vietā, lai izliktos ka Jums ir orgasms vai arī nav noskaņojuma seksam, labāk to izrunāt.

Kvalitāte vai kvantitāte.

Mūsdienu sabiedrībā daudz tiek runāts par seksu un orgasmu, tam tiek pievērsta liela uzmanība. Ir ļoti daudzi raksti par to kā pastiprināt orgasmu, vai seksa laikā iegūt vairākus. Bet orgasma stiprums ne vienmēr liecina par seksuālo apmierinājumu. Ja Jūs patiešām gribat sasniegt lielisku orgasmu, Jūs pats to varat sev sniegt. Ja gribat labas seksuālās attiecības, Jums vajag daudz vairāk, kā tikai seksu un orgasmu.

No 10 reizēm seksa, pastāv iespēja: ka 2 reizes sekss būs fantastisks un galvu reibinošs, 6 reizes – jauks, bet nekas īpašs, un 2 reizes – labāk nebūtu nemaz sākuši.

Izmantotie resursi:www.xblog.lv

Article Tags:
Article Categories:
Par seksu · Sekss un veselība

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Uzmanību!

Informējam, ka MilasAbece.lv portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

 

Pieņemt un turpināt