Priekšlaicīga ejakulācija

Priekšlaicīga ejakulācija

Priekšlaicīga ejakulācija – daudzu vīriešu klupšanas akmens un lielais kauns, pēdējā laikā arī jaunieši vairāk cieš no tā. Pazīmes: vīrietis nespēj kontrolēt spermas ejakulāciju un dzimumakta laikā orgasmu  sasniedz daudz reiz ātrāk nekā partneris un kā pašam gribētos.
Jaunie vīrieši mēdz uzbudināties no domas par seksu un sasniegt orgasmu no savas mīļotās tuvuma. Gadās, ka vīrietis sasniedz orgasmu, nepaspējis apmierināt partneri.

Abos gadījumos mums ir darīšana ar priekšlaicīgu ejakulāciju. Ja tā vaina neslēpjas kādā saslimšanā vai infekcijā, tad ķersimies klāt un kontrolēsim to!

 

Ir vairāki veidi kā to darīt, šeit daži no tiem:

Seksa laikā uz īsu brīdi vajag novērsties un padomāt par kaut ko ikdienišķu, garlaicīgu.

Prezervatīvs samazina dzimumlocekļa jūtību un paildzina dzimumaktu. Neviens neliedz jums uzvilkt divus, lieka drošība nekam nekad netraucē, pasargāsiet sevi no STS un negaidītas grūtniecības.

Izeja arī var būt masturbācija pirms randiņa ar partneri. Tādā veidā jūs samazināsiet seksuālo vēlmi un jūtīgumu.

Dažas no seksa pozām neļauj pilnībā atslābināties un dod iespēju saglabāt kontroli. Tāpēc biežāk mainiet pozas un/vai piemeklējiet pozas kurās jūs sevi vairāk spējat kontrolēt.

Ir apstāšanās metode. To var piekopt gan seksa laikā, gan vientulībā – masturbējot. ( Visa tehnika slēpjas tajā, kad tuvojoties ejakulācijas, pirmās pazīmes ir berzoša sajūta jostas vietā, darbību apstādināt, piebremzēt. līdz ar to uzbudinājums nedaudz kritīsies un pēc laika varēs turpināt. Ja masturbējiet tad to darīt ir vieglāk, bet darot kopā ar partneri, tad pabrīdiniet partneri par to.)

Kā variantu var apskatīt arī ‘saspiešanu’ . Būtība slēpjas tajā, kad vīrietis gandrīz sasniedzis baudas augstumus apstājas, un uz kādu laiku ar roku pārspiež dzimumlocekli tuvāk ķermenim, tādā veidā palēninot vai apstādinot asins plūšanu un samazinot uzbudinājumu (ar šo variantu nevajadzētu aizrauties) .

Article Tags:
Article Categories:
Padomi · Seksa tehnika · Vīriešiem

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Uzmanību!

Informējam, ka MilasAbece.lv portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

 

Pieņemt un turpināt