Seši ļoti interesanti fakti par seksu

Seši ļoti interesanti fakti par seksu

Droši vien daudzi, piekritīs, ka seksā pati brīnišķīgākā lieta ir neapgūtā uzzināšana un nezināmā iepazīšana. Bet, šis tas uzzinātais no intīmās dzīves mēdz pārsteigt un matiem saslieties stāvus. Tāpēc, lai nākamreiz mati nestāstot stāvus, apskatīsim interesantākos faktus par seksu.

✔ Vidēji rēķinot Zemes iedzīvotāji ar seksu nodarbojas 139 reizes gadā. Proti, francūži vēlas pārspēt tāpēc ar to nodarbojas vidēji 167 reizes gadā.

✔ Dažas no ķermeņa daļām vislabāk funkcionē, ja tās nemazgā. Vagīna tam ir labs piemērs. Regulāra tās mazgāšana var noskalot labvēlīgās baktērijas un izjaukt skābuma līmeni, kas var būt iemesls saslimt ar infekcijas slimībām.

✔ Visplašākā seksa fantāzija cilvēku vidū ir sekss ar slavenību. Tai skaitā, 4 no 14 cilvēkiem sapņo par seksu ar savu labākā drauga partneri.

✔ “Zils sēklinieks (zilie pauti)” nemaz nav mīts! Vīrietis izjūt lielu diskomforta sajūtu, kad ilgstoši ir uzbudinājies un nevar vai nespēj ‘izlādēties’. Šajos gadījumos ģenetālijām pastāvīgi vairak pieplūst asinis, līdz ar to dzimumloceklis atrodas uzbudinājuma stāvoklī, bet sēklinieku maisiņš piepildās ar asinīm.

✔ Lai paliktu stāvoklī, veselam pārim, ir nepieciešams 8 mēneši. Bet pirms sist trauksmi par neauglību, derētu nodarboties ar seksu bez kontracepcijas līdzekļiem kā minumums gadu.

✔ Lateksa prezervatīvi ir ekoloģiski tīrāki, jo ir hipoalergēni, bet poliuratānā nav.

 

Article Categories:
Par seksu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Uzmanību!

Informējam, ka MilasAbece.lv portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

 

Pieņemt un turpināt