Somijā oficiāli atļauts īrēt mitekli apmaiņā pret seksu

Somijā oficiāli atļauts īrēt mitekli apmaiņā pret seksu

Somijā arvien populārāk paliek īrēt dzīvoklī apmaiņā pret seksu, piedevām tas ir oficiāli atļauts no valsts puses. Šī veida īres līgumi ir pilnīgi legāli tajā gadījumā, ja izīrētājs nepielieto vardarbību un nedraud.

Centrālā izīrētāju biedrība Somijā ik mēnesi reģistrē cilvēkus kuri vēlas izīrēt dzīvokli apmaiņā pret intīmiem pakalpojumiem. Visbiežāk šāda veida “īres shēma” tiek piedāvāta studentēm, kurām parasti finansiālais stāvoklis ir ierobežots.
Protams, šis līgums tiek noslēgts, ja abpusēji personas ir pilngadīgas, kā arī viss notiek ievērojot likumus. No valdības puses izskan regulāri atgādinājumi kas saistīti ar paziņošanu par tāda veida līgumiem, lai izbēgtu jebkādu noziedzīgu darbību. Kā ziņo Somijas juristi, Somijā prostitūcija formāli ir atļauta, bet ja tiek notiek tirgošanās ar seksuālajiem pakalpojumiem, vai uzdarbojas suteneri tas viss ir nelikumīgi.

Article Categories:
Ziņas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Uzmanību!

Informējam, ka MilasAbece.lv portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

 

Pieņemt un turpināt