Vīriešu erogēnās zonas

Vīriešu erogēnās zonas

Visi ir pieraduši pie tā, ka sievietēm ir nepieciešama īpaša uzmanība, jo sieviešu ķermeni klāj tik daudz erogēno zonu. Bet vai tad vīriešu ķermenis ir izņēmums? Tikai lielākā daļa vīriešu paši nezin, kas viņiem patīk.

Piedāvājam Jums ekskursiju pa vīrieša ķermeni, lai noskaidrotu, kas viņiem sagādā baudu.
“Galveno” erogēno zonu atstāsim desertā, un sāksim ar galvu un seju. Protams, vīriešiem maigi, jūtīgi un kaislīgi skūpsti patīk tikpat ļoti kā sievietēm. Ar skūpstiem sākas jebkura mīlas rotaļa. Tāpat Jūs varat nogulties viņam blakus un ar pirkstiņiem (tikai uzmanīgi, neskrāpējot) slidināt pār seju, uzacīm un lūpām, ar skropstām pieskarties viņa lūpām, skūpstīt seju, ausis un ausu ļipiņas, kā arī aizmugurē pie auss. Vienkāršākais veids ir izlaist pirkstus cauri matiem pieskaroties viņa pakausim, viņam būs tikpat patīkami kā Jūsu kaķim, kad kasa aiz auss. Visjūtīgākā vieta ir pakausis, tāpēc skūpsti un glāsti, bet nevajag ar nagiem – viņam kutēs. Kamēr vēl neesi pārgājusi uz aktīvākām darbībām, pievērs uzmanību arī rokām. Skūpsti, aplaizi, glāsti un pat maigi iekodies viņa pirkstos – lielākai daļai vīriešu tā ir ļoti jūtīga erogēnā zona.
Nākamā vīriešu erogenā zona – krūtis. Tieši tā – sievietes nav vienīgās, kurām patīk krūšu glāsti. Protams, vīriešu krūtis nav tik jūtīgas kā sieviešu, bet glāsti ar mēli un pirkstiem veicina viņos patīkamas sajūtas. Jūs to sapratīsiet, kad viņu krūts galiņi kļūs cietāki, un elpošana straujāka. Tikai nedariet to pārāk intensīvi, jo daži vīrieši ir pilnīgi vienaldzīgi pret šādiem pieskārieniem, bet jebkurā gadījumā tas nepaliks nepamanīts.

Skūpstot krūtis, neapstājaties, bet dodaties zemāk. Kaut arī vēders ir uzskatāms par mazāk jūtīgu vietu, Jūsu maigie glāsti ar mēles galiņu viņu noteikti neatstās vienaldzīgu un elpošana kļūs straujāka. Varbūt kādā karstā vasaras naktī pārslidināt viņa vēderam pāri ar ledus gabaliņu. Pievēršat uzmanību visām viņa ķermeņa daļām, pat, ja iepriekš neesat pieskārusies viņa kājām, tagad tās vismaz vajadzētu paglaudīt, visā garumā. Ja vēlaties, varat arī tās skūpstīt. Jūtīgākās vietas ir kāju locītavas un apakšstilbi un, protams, kāju pirksti.

Erotiskām darbībām ļoti piemērota būs mugura un dibens. Varat veikt masāžu, ņemot palīgā eļļu, vai arī vienkārši glāstīt ar pirkstiņiem, skūpstīt starp lāpstiņām. Piespiežaties ar vēderu klāt cieši viņa dibenam un glāstāt to maigi. Teikšu atklāti – vīriešiem visjūtīgākā vieta, tāpat kā kaķiem ir uz muguras – starp lāpstiņām. Skūpsti, glāsti, masāža, maigi kodieni – viņš būs apmierināts jebkurā gadījumā

Nekautrējaties, pieskarieties viņa dibenam. Glāstāt to ar delnām, varbūt pat maigi iepliķējat, tikai nevajag pārspīlēt, jo neviens no tā nebūs sajūsmā. Ja viņam nav iebildumu, varat ar savu mēlīti palaizīt viņa ānusu, iepriekš noskaidrojot vai viņš to vēlas.

Nešaubos, ka pievērsīsiet uzmanību visām viņa ķermeņa daļām, jo vīrietim var sniegt baudu nemaz nepieskaroties viņa loceklim. Bet, ja tomēr ļautu viņam izvēlēties starp maigiem glāstiem un kaislīgu orālo seksu, domāju, ka zināt ko viņš izvēlētos. Erogēnākā vīriešu zona ir sēklinieki un loceklis. Varat to glāstīt, masēt, un, protams, glāstīt ar mēli.

Izmantotie resursi: http://xblog.lv

Article Tags:
Article Categories:
Padomi · Sievietēm

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Uzmanību!

Informējam, ka MilasAbece.lv portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

 

Pieņemt un turpināt